Gratis

Consultant vanzari - Targu Mures

MELINDA-IMPEX INSTAL S.A.
3 poziții

Candidatul Ideal

Sarcinile unui consultant de vânzări:
- Identificarea nevoilor clientilor
- Oferirea de consultanță profesională clienților
- Prezentarea și promovarea produselor și serviciilor vândute
- Sarcini administrative

Descrierea jobului

Cerințe:
- Cunoașterea produselor serviciilor de instalații și sanitare
- Experiență în domeniu.
- Excelente abilitati de comunicare, convingere si negociere
- Orientarea spre clienți
- Cunoștințe de Microsoft Office
- Fiabilitate

Constituie un avantaj:
- Cunoașterea serviciilor de instalații și sanitare
- Permis de conducere categoria B

Ce oferim:
- Programe de dezvoltare profesionala
- Mediu de lucru civilizat cu oportunități de dezvoltare
- Salariu în funcție de experiență, plus bonusuri de stimulare bazată pe performanță

Melinda Impex Instal (în continuare Melinda Instal), înfiinţată la sfârşitul anului 2003, este un importator şi distribuitor naţional de materiale de instalaţii şi obiecte sanitare acţionând în toate localităţile importante din ţară, acoperind aproximativ 90% din teritoriul României.
Suntem cunoscuţi şi recunoscuţi ca fiind un partener valoros şi de încredere atât de clienţi, consumatori, furnizori, cât şi de comunităţile unde ne desfăşurăm activitatea.
Oferim clienţilor şi partenerilor noştri pe lângă gama largă de produse de instalaţii şi obiecte sanitare, pachete complete, asigurându-le suport tehnic şi servicii utile, precum distribuţie prin curse regulate, consultanţă şi servicii tehnice, proiectarea amenajării băii.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024