Gratis

Consultant vanzari - Specialist vinuri

TOP INTERCOM SRL

Candidatul Ideal

Specialist Vinuri - Consultant vanzari
  • cunostinte despre vinuri,
  • cunoscator de limba engleza,
  • abilitati de vanzator,
  • persoana proactiva si indreptata catre rezultate

Descrierea jobului

  • prezentarea produselor si vanzarea lor catre clienti,
  • intelegerea nevoilor clientilor,
  • mentinerea unei atitudini pozitive si prietenoase,
  • indentificarea si atragerea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de noi clienti,
  • cunoasterea tuturor produselor din magazin.

Beneficii:
  • salariu fix + comision din vanzari,
  • masa de pranz oferita de companie,
  • contract de munca pe perioada nedeterminata.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024