Gratis

Consultant Vanzari Software

SOFTMAGAZIN SRL

Candidatul Ideal

Te așteptăm să te alături echipei noastre dacă:
  • îți place să vorbești la telefon și poți să zâmbești în timp ce o faci
  • poți fi o prezență plăcută, ai abilități de comunicare și relaționare, vânzare și negociere
  • ai atenție distributivă și simț pentru detalii
  • ai capacitatea de a rezolva probleme, sarcini multiple și de a respecta termene limită
  • ai dorința și capacitate de a învăța și a crește
  • ai spirit organizatoric și dе lucru în echipă
  • ai orientare spre rezultate, eficiență și perseverență în atingerea obiectivelor
Experiența în lucrul cu soft CRM, Microsoft Office sau SEAP constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Administrаrеa și dezvoltarea portofoliului dе cliеnți
  • Consilierea clienților în scopul satisfacerii nevoilor acestora și atingerii obiectivelor postului
  • Rezolvarea solicitărilor clienților prin oferirea de informații comerciale și tehnice despre produse și servicii
  • Prospectarea zonei pentru mărirea bazei de date și a numărului de clienți
Se oferă:
  • Venit motivant, salariu fix plus comision din vânzări
  • Loc de munca stabil într-un birou modern in centrul orașului, echipă tânără
  • Posibilitatea realizării unei cariere si a dezvoltării personale
  • Cursuri de inițiere și perfecționare

Misiunea noastră este să dezvoltăm afacerea partenerilor noștri.

Viziunea noastră este o platformă software completă pentru industria construcțiilor.

Valorile noastre sunt Integritate, Excelență, Pasiune, Impact, Creștere și Multiplicare.

Proiectele noastre sunt:

www.softmagazin.ro
www.deviz.ro
www.devize.md
www.360bsoft.com
www.estimatorar.com

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024