Gratis

Consultant Vanzari Showroom Baneasa Mall

Alt Aleco Group S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este mereu donic sa ofere clientilor cele mai potrivite informatii si sa recomande cele mai bune solutii din portofoliul companiei. Are abilitatea de a asculta in mod activ clientii pentru a inelege necesitatile acestuia.

Este dornic de a invata si acumula cunostinte noi pe care sa le transforme in raspunsuri oportune si convingatoare..
Este dinamic, flexibil, dornic sa lucreze in echipa si cu dorinta de autodepasire.
Ideal: experienta de minim 1 an in domeniul vanzarilor directe si acomodarea cu programul de functionare al unui Mall

Descrierea jobului

- Consiliaza clientii si ofera informatii privind produsele
- Intelege ceritele clientului si ofera produsele sau solutiile potrivite
- Colaboreaza cu intreaga echipa din cadrul showrom-ului precum si din alte departamente alet companiei.
​- Asigura o prezenta potrivita a produselor conform cerintelor companiei.
​- Informeaza departamentele abilitate asupra vanzarilor si stocurilor.
- Asigura buna desfasurare a activitatilor ce tin de magazin.
​- Participa la efectuarea lunar a inventarului de marfa.

Beneficii:

​- ​Pachet salarial de 2800 lei net + bonuri de masa. Dupa perioada de proba salariul va creste la 3100 lei
- Bonusuri din vanzari
​- ​Bonusuri salariale de sarbatori Paste, Craciun
​- ​Team building-uri, activitati interactive.
​- ​Posibilitate de avansare in functie de implicare si spirit de initiativa.
​- Posibilitatea de a acumula cunostinte intr-un domeniu nou, dinamic.

AlecoAir este o companie dedicata producerii si comercializarii aparatelor pentru monitorizarea si tratarea aerului in scopul imbunatatrii calitatii vietii. Compaia are o experienta in domeniu de peste 15 ani.

Alatura-te unui domeniu dinamic si de cel mai mare interes in randul clientilor! Te invitam sa faci parte din echipa ce ofera solutiii moderne ce inglobeaza tehnologie inovatoare intr-un magazin de nisa si cu design inovativ arhitectural.Te asteptam la un interviu si in echipa noastra!.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024