Gratis

CONSULTANT VANZARI SENIOR

SomProduct
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte
• Limba engleză nivel avansat
• Cunoștinte operare PC (Word, Excel, Internet)
• Capacitate de a lucra in echipa
• Ablități de comunicare și planificare
• Inițiativă, perseverență, dinamism
• Studii superioare
• Minim 2 luni experiență pe un post similar

Descrierea jobului

• Identificarea potențialilor clienți;
• Promovarea și vnzarea produselor n conformitate cu standardele si politicile companiei;
• Prezinta oferta de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀produse și servicii, consiliaza clienții in alegerea deciziei optime mobilare/decorare;
• Supervizarea derularii contractelor;
• Menținerea unei bune relații cu clienții ;
• Realizarea și prezentarea bugetelor esimative către client;
• Realizarea obiectivelor stabilite de către companie(target lunar);
• Realizarea documentelor interne specifice ( Ofertă, Fișă de comandă, FACTURA, etc.);
• Gestionează Showroom-ul;
• Consiliează n mod profesional clienţii n legătură cu produsele comercializate n showroom (saltele, somiere, accesorii pat, etc.);
• Gestionează comenzile către furnizori;
• Se informează continu despre noile tendinţe, produse, furnizori in domeniu, urmăreşte concurenţa.

SomProduct este o companie 100% românească cu o experiență de peste 16 ani în industria Home&Deco. Astăzi, portofoliu SomProduct cuprinde peste 150.000 de produse unice, atent alese, de la diverși furnizori din întreaga lume pentru a oferi oamenilor o schimbare semnificativă în ceea ce privește confortul de acasă.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024