Gratis

Consultant Vanzari / Sales Representative Maison Olfactif

BOTANICAL S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă îți plac vânzările și pasiunea ta este industria de beauty, dacă ai abilități de comunicare și experiență în acest domeniu, te invităm să îți consolidezi cariera în vânzări, în Băneasa Shopping City pentru compania noastă de Haute Parfumerie și skincare.

Descrierea jobului

Ce căutam de la tine :
1. Ești foarte comunicativ, abordezi cu eleganță clientul și îi oferi experiența de a ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀încerca produsele până îl găsește pe cel care i se potrivește.
2. Cunoașterea acurată a specificațiilor produselor oferite clienților spre vânzare
3. Ești flexibil ca și program, deoarece job-ul nostru include și zile de weekend.
4. Ai noțiuni de parfumerie, îngrijire personală și estetică.

Ce îți oferim :
1. Un mediu de lucru prietenos și elegant;
2. Training-uri de calificare și supra-calificare periodice;
3. Uniforme de designer pentru că imaginea ta contează;
4. Salariu compus din bază fixă și bonus din vânzări.

Ce vei face la noul tău job :
1. Vei interacționa cu clienții într-o manieră elegantă, profesională, răbdătoare explicandu-le și arătându-le produsele care li se potrivesc;
2. Vei sugera asocieri de produse conform tipologiei fiecărui client în mod responsabil și profesional;
3. Te asiguri că magazinul este întotdeauna impecabil, curat, aprovizionat cu produsele noastre;
4. Te asiguri că inventarul este întotdeauna corect și semnalizezi eventualele neconformităţi.

Având o experiență de peste nouă ani în producția de skincare, fabrica noastră a lansat Maison Olfactif. Maison Olfactif este noua noastră casă de haute parfumerie, având în portofoliu extracte de parfum pentru cele mai exigente gusturi. Atât produsele de skincare, cât și parfumurile se încadrează în cele mai înalte standarde internaționale de calitare. Suntem orientați către o experiență premium a clientului nostru, pentru ca aceasta să asigure recurența acestuia.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024