Gratis

Consultant vanzari ( regim colaborare PFA / SRL)

MARTE BUSINESS SOLUTION SRL
9 poziții

Candidatul Ideal

Experiență anterioară în vânzări de minim 3 ani;
Abilități excelente de comunicare și negociere;
Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona eficient timpul;

Descrierea jobului

Prospectarea activă a pieței pentru identificarea de noi clienți business;
Evaluarea criteriilor privind respectarea condițiilor eligibilitate;
Incheiere contract;
Deținerea unui SRL/PFA ( se va lucra în sistem de colaborare).

Beneficii:
  • Telefon
  • Comision 10% de la primul contract
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024