Gratis

Consultant vanzari Plafar-Magazin Naturist Piata

Albinuță naturista
2 poziții

Candidatul Ideal

Cunostinte in domeniul produselor naturiste, interes acordat stilului de viata sanatos, studii in domeniu.
Cunostinte bune de operare PC.
Persoana comunicativa, orientata catre client, responsabila.
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Consiliaza clientii in alegerea produselor potrivite conform nevoilor acestora.
Lucreaza cu casa de si comercializeaza produsele din magazin.
Receptioneaza marfa, eticheteaza si aranjeaza produsele la raft.
Se informeaza permanent despre produsele comercializate in magazin si despre noutatile in domeniu.
Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 27 Febr. 2024 Expiră 28 Mart. 2024