Gratis

Consultant vanzari pentru GEEKMALL Store - Mega Mall

BLACK TECH GROUP SRL

Candidatul Ideal

  • Cunoștințe generale și pasiune pentru domeniul IT/electronice/electrocasnice
  • Abilități excelente de comunicare și o atitudine orientată spre client
  • Auto-motivat, orientat spre rezultate;
  • Cunoștințe de limba engleza la nivel conversațional
  • Experiența în vânzări constituie un avantaj

Descrierea jobului

  • Promovează produsele din magazin și oferă consultanță clienților
  • Realizarea targetelor de vanzari și a altor obiective stabilite
  • Implicare în strategia echipei de vânzări
  • Stabilirea și dezvoltarea unei relații profesionale cu membrii echipei și clienții magazinului
  • Intocmirea documentelor necesare unei vanzari
  • Menținerea curățeniei în magazin
  • Aranjarea produselor la raft

Black Tech Group SRL a fost infiintata in februarie 2018 si este distribuitor autorizat al brandurilor XIAOMI, YEELIGHT, AQARA, TRONSMART, JIMMY, 360, KUGOO,etc.

Misiunea Black Tech Group este sa creasca notorietatea si vanzarile produselor inovatoare ale brandurilor pe care le reprezinta in Romania si in tarile din Europa in care acestea sunt mai putin prezente.

Suntem motivati sa devenim distribuitor de top ale acestor branduri si facem eforturi pentru a aduce in Romania ultimele modele lansate de telefoane mobile si gadgeturi. Ne-am propus sa fim primii care sa ofere inovatie, accesibila pentru oricine isi doreste o casa inteligenta; conceptul de ''smart home'' incorporeaza sisteme inteligente de monitorizare si control de la distanta, cu ajutorul telefonului mobil.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024