Gratis

Consultant vanzari PANDORA - Promenada Mall Sibiu

SC FIG JEWELLERY ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Ne marim echipa pentru magazinul PANDORA din Sibiu!!!
Suntem in cautarea unei persoane entuziaste, deschise spre cunoastere si sociabile, care sa interactioneze natural cu toti clientii nostri.

Totodata, ne dorim de la tine:
- Zambetul - este primul pe aceasta lista :)
- Incredere in propriile forte si ambitie
- Capacitate buna de comunicare si relationare cu clientii, rabdare
- Capacitate de empatizare in procedeul de identificare a nevoile clientilor
- Putere de convingere
- Experienta de lucru in acelasi domeniu sau unul asemanator, reprezinta un plus
- Spirit de echipa
- Orientare catre rezultate
- Bune capacitati organizatorice

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Consultarea si asistarea clientilor in procedeul de alegere a produselor
- Gestionarea marfii
- Completarea registrului de casa
- Aranjarea produselor in spatiile amenajate
- Incasarea cu mijloace electronice (casa de marcat, calculator etc.)
- Intretinerea curateniei vitrinelor si a marfurilor expuse
- Implementarea campaniilor de marketing
- Implementarea si aplicarea politicilor comerciale ale companiei

BENEFICII:
  • Jobul este Full-time, dar se lucreaza 6 ore in timpul saptamanii, in 2 ture 10.00-16.00 si 16.00-22.00 si totodata se lucreaza 2 weekend-uri din 4
  • Perioada de proba este de 1 luna, iar dupa aceasta salariul net creste.
  • Oferim tichete de masa de 600 lei/ luna (30 lei tichet);
  • Oferim BONUSURI - in functie de vanzari
  • Iti punem la dispozitie un mediu de lucru placut, curat si o echipa primitoare
Detalii suplimentare la 0751077677

FIG JEWELLERY ROMANIA SRL este PARTENER AUTORIZAT PANDORA ROMANIA și livrează bijuterii Pandora autentice.

FIG JEWELLERY ROMANIA SRL, RO33922368
CLUJ NAPOCA
Corneliu Coposu Nr. 167
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024