Gratis

Consultant Vanzari Optica Medicala

ZOOM OPTIC MEDICAL S.R.L.

Candidatul Ideal

*Experienta in domeniul opticii medicale nu este obligatorie, compania asigurand trainiguri de specialitate.
*Persoana dinamica, organizata si responsabila.
*Excelente abilitati de comunicare.
*Experienta in vanzari reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

*Desfasurarea activitatilor de vanzare produse si servicii in centrul nostru de optica.
*Intampinarea si identificarea nevoilor clientilor nostri.
*Oferirea de consultanta clientilor nostri.
*Derularea activitatilor de gestionare a opticii.
*Mentinerea relatiilor cu clientii nostri si fidelizarea acestora.

Zoom Optic - Centru de optica medicala cu servicii personalizate pentru nevoile clientilor!
Avem 8 ani de experienta in domeniul opticii medicale , o experienta excelenta in calitatea serviciilor si a produselor, unde se intalnesc profesionalismul medical, promptitudinea in servicii cu bunul gust si estetica produselor noastre.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024