Gratis

Consultant Vanzari - Mobexpert Baia Mare

Mobexpert

Descrierea jobului

Dacă ești o persoană :
  • Respectuoasă și onestă
  • Perseverentă și integră
  • Care are plăcere în a comunica
  • Cu inițiativă
  • Responsabilă
  • Cu pasiune si interes în atingerea obiectivelor proprii

Te așteptăm în echipa noastră pentru a-ți oferi:
  • Posibilitatea de a lucra cu o echipă de oameni performanți, deschiși și pasionați de meseria pe care și-au ales-o
  • Mediu placut de munca
  • Pachet salarial competitiv bazat pe rezultatele tale
  • Cursuri de dezvoltare profesională și personalăMai departe obiectivele tale vor fi:
  • Cunoasterea perfecta a produselor
  • Crearea unei experiențe excelente în magazin, pentru client prin identificarea nevoilor
  • Ofertare potrivită de produse și servicii
  • Stabilirea detaliilor pentru efectuarea procesului de vânzare
  • Intocmirea documentelor necesare vanzarii
  • Comunicare post-vânzare
  • Atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări individuale și de departament

Program functionare magazin
Luni-Duminica 10:00 - 20:00 in schimburi

Trimite-ne CV ul tau pe platforma eJobs sau depuneți personal la sediul nostru.
Magazin Mobexpert Baia Mare
Bulevardul Bucuresti nr 51 -53 jud Maramures.
In incinta Value Center

Mobexpert formeaza una din cele mai performante echipe, cu valori puternice si standard inalte, intr-un mediu de lucru relaxat unde fiecare este incurajat sa aiba initiativa si sa gaseasca noi cai pentru a-si ideplini sarcinile.
Din pasiunea pentru frumos, provocam fericirea clientilor si le oferim consiliere specializata in magazine sau la sediul clientului, realizam simulari in cazul proiectelor de amenajare ample, iar o echipa de specialisti asigura transportul si instalarea produselor. Credem in munca bine facuta, calitatea, inovatia si orientarea catre client fiind punctele noastre forte.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 15 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024