Gratis

Consultant vanzari magazin

SC TEHNICAL DENT SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal

Tehnical Dent cauta o persoana dornica si ambitioasa sa ocupe un post de consultant vanzari in magazinul nostru..
Candidatul ideal trebuie sa fie orientat catre clienti, sa aibe atenție sporită asupra detaliilor, iar atitudinea pozitivă sa fie o trasatura de caracter. Dincolo de toate aceste lucruri, nu trebuie numai sa isi doreasca sa lucreze in echipa, dar sa si inteleaga acest lucru, fiind mereu gata sa își ajute colegii.

Descrierea jobului

Cu ce te vei ocupa?
- vei învăța constant despre produse cu uz in stomatologie si laboratoarele de tehnica dentara;
︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄- vei promova imaginea companiei noastre, ajutand clientul să aibă parte de o experiență pozitivă;
- vei gestiona eficient și responsabil stocurile.
Ar fi un bonus dacă ai experiență anterioară pe departamente de vânzări, daca ai fost implicat în proiecte în care ai coordonat echipe sau în care munca cu oamenii era sarcină principală.

Cum vei fi remunerat?
Pachetul tau salarial contine:
salariu fix lunar;
traininguri și oportunități de formare;
oportunități de dezvoltare în echipă și o carieră solidă în vânzări.

Tehnical Dent este o companie dinamica, cu peste 70 de angajati, importatoare si distribuitoare de consumabile si aparatura stomatologica sau tehnica dentara, in care experienta clientilor si calitatea serviciilor sunt pe primul plan in obiectivele noastre, in toate punctele noastre de lucru.
Publicat 4 Iun. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 4 Iul. 2024