de ani Fără Frică...

Publicat 13 Nov 2019 | Expiră 13 Dec 2019

Consultant vanzari magazin

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Vanzari

Candidatul ideal

Esti candidatul ideal daca :

  • ai abilitati de organizare ,relationare empatica, esti proactiv, inovator si orientat spre rezultate
  • ai cunostinte de operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet),
  • experienta in utilizarea softurilor de gestiune (constituie un avataj);
  • cunosti principiile vanzarii consultative si ai experienta in lucrul cu oamenii
Aplica acum si hai sa ne cunoastem !

Descrierea jobului

Beneficii:

  • Va propunem un pachet salarial motivant, format din o parte fixa si bonusuri procentuale in functie de realizari.
  • Iti asiguram participarea periodica la programe de pregatire profesionala, training-uri de specialitate diversificate
  • Asigurare de sanatate privata
  • Iti oferim oportunitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari firme de profil din Romania si pentru un brand romanesc de top;
  • Un cadru de munca placut si o echipa dinamica de profesionisti, motivati si orientati spre rezultat.
Daca te regasesti in randurile de mai sus, te asteptam la un interviu !

Responsabilitati:
  • pastrarea relatiei, consilierea si deservirea cu profesionalism a clientilor companiei
  • cunoasterea detaliata, promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei
  • intocmirea documentelor specifice activitatii de vanzare si gestiune in magazin
  • asigurarea unui grad inalt de satisfactie a clientilor
  • gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor
  • mentinerea unei bune imagini de piata a companiei

Epinvest SRL este o companie infiintata in anul 1994 la Cluj si este unul dintre principalii importatori si distribuitori de scule electrice, utilaje pentru constructii, sisteme si echipamente pentru incalzire centrala si apa calda menajera, cat si un centru de inchirieri si service foarte bine dotat cu aparatura performanta si cu personal calificat.

In cei peste 20 ani de existenta, avand o continua crestere si dezvoltare, compania a creat o retea nationala de distribuitori dezvoltand relatii durabile cu foarte multi clienti ai firmei.

Pe langa continua crestere a retelei de distribuitori, compania are in vedere si deschiderea mai multor puncte de lucru in tara, care sa completeze numarul celor existente deja la Cluj, Alba Iulia, Baia Mare, Brasov, Targu Mures.

SC EPINVEST SRL este axata pe promovarea cu profesionalism doar a produselor de calitate superioara . Compania noastra ofera pietei de constructii, instalatii, transport, industrie, prelucrarea lemnului, curatenie si multor alte domenii, produse care se numara printre cele mai bine vandute din lume. In portofoliul de produse comercializate veti gasi branduri ca si: Bosch, DeWalt, Makita, Kaercher, Nillfisk, Wiessman, Honda, Rodcraft, Hitachi si multe altele.

Incepand din 2011 detinem certificarea sistemului de management al calitatii, in conformitate cu standardele de referinta ISO, sistem care ne-a ajutat sa crestem satisfactia clientilor, in ceea ce priveste calitatea produselor si serviciilor oferite.

Consultant vanzari magazin  -  EPINVEST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles