Gratis

Consultant vanzari - magazin produse profesionale coafura

SC PROFIHAIRSHOP DISTRIBUTIE SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

- Abilitati de comunicare;
- Zambet si atitudine pozitiva;
- Pasiune pentru produsele de beauty, in special cele dedicate parului;
- Spirit de echipa;
- Seriozitate si implicare.

Descrierea jobului

Pentru ca ne dezvoltam constant, ne marim echipa in urmatoarele locatii:

- Feeria Carrefour Baneasa;
- Auchan Militari;
- Iulius Mall Cluj Napoca;
- City Park Mall Constanta;
- Auchan Sibiu;
- Afi Brasov.

Responsabilitatile tale:
- Recomandarea produselor cosmetice;
- Identificarea nevoilor clientilor si consilierea acestora;
- Receptia si aranjarea produselor cosmetice la raft;
- Activitati specifice casei de marcat;
- Realizarea planului de vanzari lunar.

Beneficii:
- Salariu fix negociabil dupa 3 luni, in functie de implicarea si dezvoltarea ta;
- Tichete de masa;
- Bonusuri din vanzari;
- Bonusuri de performanta;
- Premii in produse;
- Reduceri de angajati;
- Program in ture;
- 2 weekenduri libere pe luna;
- Training de specialitate;
- Reale posibilitati de promovare si perfectionare.

Brandul Profihairshop, renumit în țări precum Germania și Austria, s-a lansat în România în anul 2009 din dorința de a oferi frumusețe, eleganță și stil – excepțional reprezentate de produsele profesionale pentru îngrijirea părului.Profihairshop se adresează atât saloanelor de înfrumusețare cât și utilizatorilor de produse profesionale, comercializând o gamă diversificată de produse: vopsele de păr, șampoane, tratamente, produse de styling, produse electrice si accesorii pentru coafat, produse pentru manichiură, creme îngrijire corp, produse make-up. Branduri comercializate: Wella, L’Oreal, Kerastase, System Professional, Moroccanoil, Oro del Marocco, Joc, Alama, Londa, Joico, Tigi, Orly, Opi.
Retea magazine:
Baneasa Shopping City Bucuresti, Afi Palace Cotroceni Bucuresti, Sun Plaza Bucuresti, Cora Lujerului Bucuresti, Iris Titan Shopping Center Bucuresti, Vulcan Value Center Bucuresti, Feeria Baneasa Bucuresti, Auchan Drumul Taberei Bucuresti, Polus Center Cluj, Iulius Mall Cluj, City Park Mall Constanta, Auchan Sibiu, Coresi Brasov, Mega Mall Bucuresti, Maritimo Constanta, Promenada Mall Bucuresti, Promenada Mall Braila, Afi Brasov, Shopping City Galati, Auchan Militari.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024