Publicat 23 Feb 2021 | Expiră 25 Mar 2021

Consultant vanzari magazin partener Telekom Satu Mare

1 post

Candidatul ideal

Cerinte pentru ocuparea postului:
- Capacitatea de a relationa si de a comunica agreabil si eficient cu clientii ;
- Abilitatea de a identifica nevoile clientului;
- Capacitatea de a oferi solutii documentate, prin prezentarea beneficiilor specifice produselor si serviciilor din portofoliu;
- Cunostinte operare PC: Word/Excel;
- Studii medii/superioare;
- Prezenta agreabila;
- Experienta anterioara in domeniul telecomunicatiilor constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Principalele atributii ale postului:
- Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor si serviciilor Telekom;
- Intampinarea clientului, prezentarea, promovarea si vanzarea produselor si a serviciilor;
- Atingerea obiectivelor de vanzari si activari;
- Cunoasterea procedurilor de lucru si aplicarea lor.

Oferta:
- Pachet salarial motivant : salariu de baza + bonus din vanzari
- Stabilitate profesionala

Consultant vanzari magazin partener Telekom Satu Mare  -  Crv Evo Style Societate Cu Raspundere Limitata

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles