Gratis

Consultant vanzari magazin naturist & bio

BIONATIV SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui persoane pasionate, dedicate și informate care să se alăture echipei noastre la magazin Remediu din Kaufland Craiovita, un brand renumit în domeniul sănătății și wellness-ului. Căutăm un Consultant pentru Sănătate și Wellness care să ofere clienților noștri consultanță informativă și să îi îndrume către un stil de viață sănătos, bazat pe produse naturale. Candidatul ideal ar trebui să fie familiarizat cu tendințele actuale și conceptele legate de produsele naturale pentru sănătate și să poată comunica aceste cunoștințe cu clienții într-un mod informativ și educativ.

Cerințe:
Cunoștințe de bază în operarea PC-ului.
Abilități excelente de comunicare și relaționare.
Inițiativă și pasiune pentru un stil de viață sănătos, alimentație și suplimente naturale.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Consilierea clienților privind produsele și soluțiile noastre pentru sănătate și wellness.
Identificarea nevoilor clienților și prezentarea produselor potrivite pentru a le ajuta să-și îmbunătățească sănătatea.
Administrarea și gestionarea eficientă a stocurilor din magazin.
Încasarea plăților în numerar sau cu cardul.

Beneficii
Oferim un pachet salarial format din salariu fix, tichete de masă și bonusuri în funcție de performanță. În plus, veți face parte dintr-o echipă dedicată și veți avea oportunitatea de a învăța continuu despre produsele și conceptele de sănătate și wellness.Dacă sunteți pasionat de sănătatea și bunăstarea oamenilor și doriți să faceți parte dintr-o echipă orientată spre satisfacția clienților, vă invităm să vă alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la promovarea unui stil de viață sănătos!

Magazinele "Remediu" reprezinta o nouă viziune menită să vină în ajutorul celor interesați de menținerea sănătății și de un stil de viață sănătos.

Misiunea "Remediu" este simplă: produse de înaltă calitate și servicii cu cele mai ridicate standarde de performanță, oferite de o echipă profesionistă 100 % customer satisfaction oriented.

Dorința de a fi mai aproape de client și de a avea o mai bună comunicare cu acesta, a orientat brandul Remediu.ro și către comerțul modern, în galeriile marilor centre comerciale.

Comercializam peste 14.000 de produse naturale si suplimente alimentare prin magazinul online si in cele 7 puncte fizice din Bucuresti, Ploiesti si Valcea.

Publicat 23 Mart. 2024 Reactualizat 23 Mart. 2024 Expiră 22 Apr. 2024