Gratis

CONSULTANT VANZARI LIBRARIE

LIBRARIA UNIVERSITARIA
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Pasionat de lectura, muzica, film, design;
  • Prezenta agreabila;
  • Poti fi student sau absolvent, daca ai experienta in vanzari ai deja un avantaj;
  • Interes si actiune in indrumarea clientior;
  • Seriozitate, buna comunicare;
  • Experienta in lucrul cu casa de marcat constituie un avantaj;
  • Cunostintele bune PC – MS Office te vor ajuta.

Descrierea jobului

  • Promovarea si vanzarea cartilor, papetariei, jucariilor;
  • Receptia si aranjarea lor in raft;
  • Incasarea contravalorii produselor vandute;
  • Efectuarea inventarelor periodice;
  • Respectarea procedurilor de lucru.

Beneficii:
  • Mediu de lucru placut;
  • Posibilitati de dezvoltare in cariera;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix+bonuri de masa;
  • Bonusuri in functie de performanta;
  • Discount la produsele achizitionate.
  • Cititul din partea casei

Librăria Universitaria este o prezenta importanta pe piața Constantei de carte si papetarie din 1992. Ne-am impus si am dobandit respect prin seriozitate, prin oferta bogata și diversificata de carte , prin calitate, diversitate , prin preturi bune pentru produsele de papetarie, birotica si consumabile birou. Dorim sa ne extindem activitatea si va asteptam sa va alaturati echipei noastre.

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024