Gratis

Consultant Vanzari Junior

Masatto DIstribution

Candidatul Ideal

Clientul nostru, compania Masatto este lider de piata in vanzarea si inchirierea de echipamente terapeutice (fotolii de masaj).

Cu o vechime de 10 ani in aceasta nisa, dorim sa ne dezvoltam echipa si daca te regasesti in descrierea de mai jos, asteptam sa te cunoastem.

Iti doresti o cariera in domeniul vanzarilor.
Iti doresti sa inveti si sa primesti sprijin in evolutia ta profesionala.
Ai bune abilitati de comunicare, adaptabilitate si flexibilitate;

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Vei incepe activitatea cu un program specializat de formare in domeniul vanzarilor, pe o perioada de 3 luni.
  • Vei invata tehnici de vanzare, abilitati de comunicare si tactici de negociere.
  • Vei dobandi cunostinte despre produsele si serviciile companiei.
  • Vei invata sa identifici nevoile si preferintele clientilor potentiali.
  • Vei oferi asistenta in gestionarea cererilor de oferta.
  • Vei colabora cu echipa de vanzari pentru atingerea obiectivelor de vanzari.
  • Vei asista in elaborarea ofertelor si a propunerilor comerciale.
  • Vei participa la intalniri de vanzari si prezentari de produse si servicii clientilor potentiali.
  • Vei mentine o baza de date actualizata cu informatii despre clienti si interactiunile cu acestia.
Beneficii oferite:
  • Salariu fix+Comision lunar oferit in functie de rezultatele obtinute.
  • Tichete de masa, oferite dupa primele 3 luni.
  • Snacks, fructe si cafea.
  • O echipa orientata spre dezvoltare si invatare continua.

Integra HR - Suntem aici pentru a gasi omul potrivit la locul potrivit, la momentul potrivit.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024