Gratis

Consultant vanzari in cabinet veterinar pt magazin&receptie

VetSpot - cabinet veterinar, salon grooming, pet-hotel

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui consultant vânzări pentru pet-shop-ul și recepția cabinetului veterinar dedicat și pasionat de oameni si animale, care să se alăture echipei noastre. Dacă ai abilități excelente de comunicare și vânzare, nu iti este frica sa utilizezi PC-ul si iubesti animalele aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

Candidatul ideal:
Cauta un job pe termen lung si are dorinta de dezvoltare.
Are bune abilitati de comunicare.
Este rabdator si empatic.
Cunostinte de utilizare a PC-ului.
Se poate integra cu usurinta intr-o echipa heterogena.
Iubeste si respecta animalele.
Abilitatile de comunicare in limba engleza reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

In functie de durata totala, activitatile din timpul programului sunt distribuite aproximativ astfel:
- 45.0% lucru pe PC / calculator si interactiuni cu oamenii (clienti si colegi)
- 30.0% timp mort
- 12.5% organizarea produselor din magazin, mentinerea curateniei in zona de receptie;
- 7.5% pauza masa & cafea
- 5% contact cu animale de companie dragalase.

Responsabilitati:
- preluarea apelurilor telefonice;
- receptia clientilor;
- gestionarea agendei virtuale de programari;
- utilizarea softului de vanzare;
- vanzarea produselor din magazinul nostru si incasarea contravalorii serviciilor;
- organizarea produselor din pet-shop;
- efectuarea comenzilor catre furnizori;

Beneficii:
- lucrul intr-o echipa prietenoasa.
- contract de munca;
- salariu bun, adaptat nivelului de performanta, platit la timp si majorari salariale periodice (cel putin anual)
- job permanent (nu sezonier);
- reduceri importante pentru serviciile si produsele comercializate in unitatea noastra;
- cafea :)

Program de lucru:
- luni - vineri: 8:50 - 17:30 sau 13:00 - 21:00.
- - (Respectand unul dintre intrevalele descrise mai sus, se lucreaza astfel: ziua 1 de la 8:50, ziua 2 de la 13:00, ziua 3 de la 8:50 ... ).
- sambata (de 2 ori pe luna): 9:20 - 15:30
- 2 sambete libere in fiecare luna
- duminicile sunt libere
- sarbatorile legale sunt libere (ex: Craciun, Revelion, Paste, 1 Mai etc)

Respectul pentru animalele de companie si proprietarii acestora si respectul pentru colegii cu care lucram sunt cele mai importante valori, iar activitatea noastra se organizeaza in jurul acestora.
Punctul nostru de lucru, din Bucuresti, sectorul 4, ofera servicii de asistenta medicala veterinara, chirurgie veterinara, cosmetica/frizerie canina, pet-hotel si consultanta privind ingrijirea animalelor de companie.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024