Gratis

Consultant Vanzari - Hiper- Farmacia Dr.Max Arad

Dr. Max SRL

Candidatul Ideal

Construim Hiper-Cariere!

Dr. Max, linia de retail a Dr. Max România, este în căutarea unui Consultant Vânzari în Hiperfarmacia Dr. Max Arad.

Ce așteptăm de la tine?
  • Să ai studii medii sau să fii elev la o Școală Postliceală de Asistenți de Farmacie/student la Facultatea de Farmacie;
  • Să ai experiență anterioară într-o poziție care a implicat promovarea și vânzarea dе produse/servicii-constituie avantaj;
  • Să deții cunoștințe generale despre piața produselor cosmetice;
  • Să ai excelente abilități de planificare și organizare;
  • Să fii orientat/ă către client și spre rezultate;
  • Să ai abilități foarte bune de comunicare;
  • Să ai capacitate de lucru sub presiune;
  • Să ai inițiativă, flexibilitate și perseverență;
  • Să îți dorești să te dezvolți și să înveți lucruri noi.

Descrierea jobului

Care sunt responsabilitățile postului?
  • Vei oferi consultаnță dе spеciаlitаtе cliеnților, în funcțiе dе nevoilе аcеstora;
  • Vei promovа și vei vinde produsе cоsmеticе și alte produse non-farmaceutice;
  • Vei identifica nеvoile cliеnților și le vei oferi consiliеrе аcеstora prin reаlizаrеa dе rеcomandări individuаlizаtе;
  • Vei desfășura аctivități administrаtivе, cum ar fi: aprovizionarea rafturilor, actualizarea prețurilor la raft etc.;
  • Vei scana produsele cumparăte de clienți și vei încasa contravaloarea acestora în bani sau prin carduri electronice.
Ce îți oferim?
  • Mediu de lucru într-o companie stabilă de retail farmaceutic și distribuție cu acoperire națională, în care punem preț pe deschidere și colaborare între colegi;
  • Oportunitatea de a-ți crește cariera, de a te dezvolta și de a promova alături de o echipă de profesioniști;
  • Investiție în dezvoltarea profesională și personală cu ajutorul programelor de training de specialitate, soft skills, management și acces la platforma e-learning;
  • Venit salarial format din salariul fix competitiv plus bonusuri de performanță în funcție de rezultatele obținute și sporuri pentru activitățile suplimentare;
  • Tichete de masă în valoare de 40 lei/zi lucrată, conform legislației în vigoare;
  • Zile de concediu suplimentare în funcție de vechime, până la maxim 24 zile;
  • Pachet de servicii medicale la unul din cei mai mari furnizori de servicii medicale.

Descrierea companiei

Unde aplici?

Pentru vizualizarea tuturor pozițiilor deschise în acest moment vizitează-ne pe pagina de cariere Dr. Max Romania la adresa: www.drmaxromania.com.

Dr. Max România, parte a Dr. Max Group, este unul dintre cele mai mari grupuri farmaceutice din România, care oferă servicii integrate de import, distribuție și retail farmaceutic. Suntem ghidați de valori precum: grija, curaj, orientare către clienți și responsabilitate, credem cu tărie că doar împreună construim o zi de mâine mai sănatoasă.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024