Gratis

Consultant Vanzari / Gestionar

OK GROUP

Candidatul Ideal

Ne dorim coleg entuziast pentru postul de Consultant vanzari/Gestionar.
  • Ne intereseaza sa fii orientat spre oameni si sa iti faca placere sa lucrezi in echipa, macar cu o experienta de minim 3 ani
  • Ne asteptam sa ai studii medii sau superioare, abilitati de comunicare si sa mentii o buna relatie intre companie si clienti si daca ai experienta cu unul din magazinele Dedeman, BricoDepo, Hornbach, etc., este si mai bine!
  • Ne dorim sa fii responsabil, harnic, onest, punctual si cu spirit organizatoric.
  • Este necesar sa ai disponibilitate la efort fizic si pentru lucru si in weekend si sa ai permis de conducere Cat.B.
Suntem pregatiti sa te sprijinim prin:
  • recompensarea dedicarii - Suntem pregatiti sa-ti oferim bonusuri lunare atractive, in functie de nivelul de dedicare in realizarea sarcinilor.
  • In plus apreciem si colaborarea pe termen lung oferindu-ti si alte beneficii.

Descrierea jobului

Vino sa:
  • intampini clientii cu promptitudine si amabilitate, oferindu-le consultanta privind produsele de pe raion
  • te ocupi de receptia marfii pe raion atat din punct de vedere cantitativ, cat si calitativ si sa pastrezi documentele justificative legate de stocuri
  • expui si depozitezi marfa la raft conform procedurilor interne, asigurand gestiunea fizica a stocului de marfa
  • afisezi si sa actualizezi etichetele de pret si sa operezi in stoc miscarile de marfa
  • desfasori activitati de schimbare a promotiilor realizand amenajari necesare expunerii acestora
  • te implici in activitati de organizare si curatenie pe raion.
Iti oferim:
  • Program de lucru full-time : Luni-Vineri – 8.00 – 17.30
Sambata - 9.00 – 14.00 – 2 sambete/ luna
  • Contract de munca
  • Concedii conform legislatiei
  • Prime de Sarbatori
  • Tichete de masa
  • Salariu : 3.000 – 3.500 NET pentru primele 3 luni, cu posibilitati reale de crestere a salariului
Depozitul nostru este pe piata de peste 24 ani.
Suntem mici, dar ne dorim sa devenim mai mari !

Descrierea companiei

Grup de societati infiintat din 1994.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 28 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024