Gratis

Consultant vanzari directe pentru persoane fizice ID:411

Orange Romania Communications
15 poziții

Candidatul Ideal

Cautăm persoane cu abilitati de comunicare, vanzare și negociere, orientate spre client, cu spirit de echipa, care se pot adapta cu usurinta provocărilor, pentru a se alatura departamentului nostru de Vanzari Directe.

Descrierea jobului

De ce oameni avem nevoie?
  • Ambitiosi si dornici de afirmare prin performanta;
  • Cu abilitati bune de comunicare, vanzare si negociere;
  • Dinamici;
  • Cu atitudine pozitiva, orientare catre client si sociabili;
  • Rabdatori si care pun pasiune in ceea ce fac;
  • Cu spirit de echipa si empatie;
  • Cu abilitatea de convingere si experienta in domeniu( reprezinta un avantaj).

Asa ca, iti propunem locul perfect in care te vei integra pentru :
  • Indeplinirea obiectivelor de vanzari in cadrul departamentului de Vanzari Directe, prin incheierea de contracte pentru servicii de televiziune, internet si telefonie fixa si mobila;
  • A-ti dezvolta o retea de clienti cu care vei mentine legatura;
  • A invata continuu pentru imbunatatirea abilitatilor tale de vanzare;
  • A lucra in a doua parte a zilei;
  • A imbina activitatea de birou cu cea de teren;

Pentru ca ne esti alaturi, te si rasplatim cu:
  • Salariu cu mult peste medie construit din 3 parti: salariu fix+ comisioane+ bonusuri;
  • Bonuri de masa;
  • Multiple posibilitati de avansare prin performanta intr-o companie multinationala;
  • Mediu de lucru placut si focalizat pe dezvoltarea personală
  • Tableta, cartela SIM, acces la orice informatie legata de ofertele in curs;
  • Participarea la training-uri de specializare.

*Angajarea se va face prin partener Orange Romania Communications.

Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange și o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
Compania ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024