Consultant vanzari/Casier

Oneprice Retail Group S.R.L. 6 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Orientat catre client si rezolvarea problemelor;
Proactiv si cu o atitudine pozitiva;
Deschis sa invete despre produsele noastre, sa le promoveze si sa le vanda.
Organizat si caruia ii place sa interactioneze cu clientii
Abilitatea de a comunica si orientat catre rezultat;
Experienta in vanzari nu este obligatorie, insa constituie un avantaj.

Oferta noastra:
  • Un mediu dinamic, cu o echipa fresh, promovam lucrul in echipa
  • Oportunitatea de a invata lucruri noi si de dezvoltare profesionala
  • Training-uri de specialitate(vanzare, comunicare etc)
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Bonus lunar, in functie de performanta magazinului

Descrierea jobului

Descriere generala:

In calitate de Consultant vanzari/Casier -OnePrice misiunea ta principala va fi sa cresti si sa fidelizezi lista de clienti printr-o abordare profesionista, proactiva prin care sa consiliezi clientii oferdindu-le solutii si recomandari de produse.

Locatie: OnePrice Store Sos. Pantelimon 286

Reponsabilitati:
  • Consilierea clientilor privind vanzarea produselor prin oferirea de suport si recomandari
  • Consilierea clientilor privind informatii despre produse, preturi etc.
  • Prezentarea ofertelor din cadrul magazinului
  • Vanzarea produsului- incasare(cash, card), scanare produs, eliberare bon fiscal, procesare cereri de retur, verificarea registrului de casa si predarea numerarului, inchiderea situatiei financiare la final de program
  • Procesarea livrarilor si completarea stocului
  • Mercantizarea produselor pe rafturi in functie de categorii
  • Verificarea etichetelor de pret la raft si modificarea acestora sa fie conform listelor de pret
  • Mentinerea curateniei si ordinii in magazin
  • Participarea la procesele tehnologice ale magazinului
  • Contribuie la atingerea targetului de vanzari

One Price-reprezinta un lant de magazine tanar in Romania, dar in crestere rapida. OnePrice are ca obiectiv sa ofere clientilor sai o gama varianta de produse(ingrijire corporala, decoratiuni, produse pentru igiena sanitara, etc.), la un pret avantajos si accesibil tuturor clientilor. Oferim un număr infinit de produse care, fără îndoială, îți vor fi de folos în viața ta!

Daca oferta noastra prezinta interes pentru tine, aplica CV ul tau, iar echipa OnePrice te va contacta sa iti ofere mai multe detalii depre aceasta oportunitate!

OnePrice Romania Team
Publicat 8 Dec. 2022 Reactualizat 7 Ian. 2023 Expiră 7 Ian. 2023

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.