Gratis

Consultant Vanzari [Bucuresti-Mogosoaia]

SC ANTIQUE STONE SRL

Candidatul Ideal

Întregim echipa de vânzare ANTIQUE STONE din Bucuresti-Mogosoaia!
Dacă ești bun în vânzare, cauți să te afirmi și să te dezvolți profesional și personal, dacă ești orientat spre elită și excelență te așteptăm în echipa noastră!

Dacă te regăsești în descrierea de mai jos ești potrivit pentru echipa noastră:
- Experienta anterioara constituie avantaj:
- Abilitati de comunicare si spirit de lucru in echipa;
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor la locul de munca;
- Responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate;
- Dorim o persoana dinamica si plina de initiativa, dornica sa invete lucruri noi;
- Atitudine pozitivă, entuziasm, orientare spre rezultat;
- Cunoștințe operare PC: Word, Excel, internet;
- Competențe în luarea deciziilor și asumarea responsabilităților;
- Orientat spre obținerea de profit;

Descrierea jobului

- Scopul principal al postului este vânzarea produselor companiei către clienți;
- Consiliere clienti;
- Gestioneaza stocurile depozitului;
- Realizarea ofertelor de pret tinand cont de alegerile beneficiarilor si bugetul alocat de acestia.

De ce să lucrezi la noi:
- Contract pe perioada nedeterminată;
- Salariu occidental + bonusuri de performanță;
- Perioadă de training și acomodare;
- Pregătire de specialitate;
- Instruire permanentă;
- Mediu de lucru plăcut, dinamic și orientat spre realizări.

ANTIQUE STONE și-a început activitatea în anul 2012. În scurt timp a reușit să se impună pe piața din România printr-o gamă mare și diversificată de piatră naturală decorativă.

Oferim clienților noștri o gamă variată de piatră naturală, la ora actuală peste 2000 de produse în portofoliu. Menținem mereu un standard înalt de calitate, prețuri competitive și oferte deosebit de atrăgătoare. Ne dorim ca partenerii și clienții noștri să aibă satisfacția de a găsi aici nu doar eleganță și rafinament, ci și rezistență și durabilitate maximă pentru orice proiect în construcții.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024