Gratis

Consultant Vanzari Bijuterii

AGREMENT EXPRES COMERT-B SRL

Candidatul Ideal

Alătură-te Aventurii Noastre Strălucitoare ca Expert(ă) în Bijuterii!
Căutăm o Stea Strălucitoare
care să se alăture familiei noastre dinamice și pasionate de bijuterii! Dacă ai o inimă care pulsează pentru frumos și un zâmbet care nu lipsește niciodată, te vrem în echipa noastră!

Cerințe:
  • Zâmbetul Tău Luminează Zona: Ai o atitudine pozitivă, ești serios(ă) și mereu punctual(ă).
  • Însetat(ă) de Cunoaștere: Ai cunoștințe medii de operare PC și o dorință arzătoare de a învăța și mai mult.
  • Povestitorul de Bijuterii: Pasiunea ta pentru frumos și oameni te face să exprimi cu ușurință poveștile bijuteriilor făurite cu suflet.

Descrierea jobului

Responsabilitățile Tale: (este opțional)
  • Maestrul Relațiilor: Conectezi clienții cu bijuteriile noastre, fie că este online sau față în față, în showroom-ul nostru.
  • Enciclopedie de Strălucire: Vei căpăta cunoștințe amănunțite despre bijuterii, împărtășind cu clienții noștri tot ce trebuie să știe despre ele.
  • Digitalizator de Comori: Ești responsabil(ă) pentru introducerea datelor bijuteriilor în sistemul nostru, cu precizie și atenție.
  • Ambalator de Vise: Apelezi, confirmi si pregătești comenzile online, transformând fiecare pachet într-un vis devenit realitate.
  • Vocea noastră: Oferi sfaturi și consulți clienții prin call center, Social Media și WhatsApp, îndrumându-i în alegerea perfectă.
  • Gardianul Detaliilor: Verifici fiecare comandă online cu o atenție sporită, asigurându-te că totul este în ordine.
Dacă acest rol sună ca muzica pentru urechile tale și te simți gata să adaugi o rază de lumină în viața clienților noștri, nu ezita! Trimite-ne CV-ul care să reflecte pasiunea și strălucirea ta.

Program: De Luni pana Vineri, in intervalul 09:00 - 16:00, in atelierul nostru din București, sector 4.

Te așteptăm să radiezi alături de noi!

  • Un magazin de bijuterii nascut din pasiunea de a isca zambet!
  • Am fost norocosi sa gasim si dezvoltam, de peste 29 de ani, aceasta pasiune si suntem onorati sa va fim sfetnici si ajutoare in vederea alegerii celor mai pretioase amintiri!
  • Fie ca esti in cautarea unui rasfat personal sau a unui cadou, iti punem la dispozitie mii de modele de bijuterii din aur, atent faurite, impreuna cu experienta noastra intinsa pe decenii, astfel incat surpriza sa fie cu adevarat de neuitat!
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024