Gratis

Consultant vanzari B2B

LIFE IS HARD SA
10 poziții

Candidatul Ideal

Ești în căutarea unei oportunități de carieră în domeniul vânzărilor? S-ar putea să fii persoana potrivită pentru echipa noastră, care promovează serviciile Orange în segmentul business! 😊
Îți oferim un sistem de comisioane fără limită maximă și un orar flexibil care îți permite să te bucuri de weekend-uri libere și să petreci sărbătorile alături de cei dragi.

Te vrem alături de noi, dacă ai...
  • Experiență anterioară în vânzări sau într-un rol similar în industria de telecomunicații, asigurări etc.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă
  • Capacitate de a identifica și înțelege nevoile clienților pentru a oferi soluții adaptate
  • Abilități solide de negociere și încheiere a contractelor
  • Inițiativă și orientare către atingerea obiectivelor, alături de integritate și profesionalism
  • Capacitate de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu diferite departamente

Descrierea jobului

Ce vei avea de făcut?
  • Să dezvolți portofoliul tău de clienți business Orange
  • Să identifici și să abordezi potențialii clienți pentru a le oferi soluții personalizate în domeniul telecomunicațiilor
  • Să dezvolți si să menții relații cu clienții noi, înțelegându-le nevoile și cerințele
  • Să promovezi portofoliul de produse și servicii Orange pentru a satisface cerințele clienților
  • Să colaborezi cu echipa internă pentru a asigura o experiență de calitate clienților
  • Să monitorizezi tendințele pieței și să-ți adaptezi strategiile de vânzare în acord cu acestea

Noi îți oferim:
  • Venit motivant: salariu fix plus comisioane pentru efortul tău susținut, cu un total care începe de la 8000 ron/brut (la atingerea primei linii de target)
  • Echipamentele de lucru de care ai nevoie (laptop, telefon, cartela SIM, etc.) ​
  • Tichete de masă electronice
  • Zi liberă plătită cu ocazia zilei de naștere: o zi specială doar pentru tine
  • Asigurare medicală privată la Regina Maria pentru tine
  • Voucher lunar pentru reducere la abonamentul unei săli de sport locale
  • Voucher pentru achiziția ochelarilor de vedere
  • Echipă unită: oameni dornici să te cunoască și să lucreze împreună
  • Cursuri și workshopuri de dezvoltare profesională și personală; suntem interesați ca oamenii alături de care lucrăm să facă lucrurile cu plăcere și din pasiune
  • Evenimente lunare de consolidare a echipei și networking, pentru a asigura un mediu de lucru plăcut și productiv

Așteptăm să te cunoaștem!

*Angajarea se face prin intermediul partenerului Life is Hard.

We are a technology company listed on the Bucharest Stock Exchange and specialized in the digital transformation of businesses and communities.

We integrate the skills needed to provide access to the digital economy. Team agility and human-friendly solutions are the ingredients for transforming ITC complexity into simplicity for our partners. Life Is Hard is a fast-growing organization where individuals like you find the right place to pave the way to digital innovation. Do the most meaningful work of your career and build your future with us. Here, you’ll do more than just join something. Here you’ll add something. Be you and follow your intuition. Join us!

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024