Gratis

Consultant vanzari B2B / Agent Call Center

CIAO TEL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce cautam?

Cautam o persoana dinamica, dornica sa urmeze o cariera in vanzari si pregatita sa lucreze cu pasiune. Concret, daca ai:
Experienta in vanzari, minim 1 an/reprezinta un avantaj- VANZARE CALL CENTER
Atitudine pozitiva, seriozitate, perseverenta
Abilitati excelente de comunicare si negociere telefonic
Dorinta de dezvoltare, orientat catre solutii

Te asteptam sa aplici pentru acest job!

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine?

Ai o buna capacitate de comunicare si interactiune la telefon
Sa prospectezi piata persoanelor juridice
Sa promovezi si vinzi produse si serviciile catre persoanele juridice Telefonic
Sa identifici nevoile clientilor si propui cele mai bune solutii - ORI CA AGENT DE CALL CENTER PRIN TELEFON SAU CA REPREZENTANT DE VAZARI(PE TEREN-NECESITA PERMIS)
Sa atingi si depasesti obiectivele de vanzari(target)
Sa vrei sa cunosti foarte bine produsele si serviciile si sa fii la curent cu tendintele industriei
Stabilire intalniri clienti pt Reprezentanti Vanzari Teren
EXPERIENTA IN CALL CENTER TE POATE AJUTA!

Cu ce venim noi catre tine?

Mai concret, iti propunem:
Salariu atractiv
Laptop, telefon
Programe de training
Sprijin constant pe parcursul activitatii
Masina serviciu pt Reprezentanti Vanzari Teren

Descrierea companiei

Cine suntem?

Suntem o echipa de oameni dedicati, si te vrem alaturi de noi!
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024