Gratis

Consultant vanzari autovehicule comerciale FordTRANSIT

PLUSAUTO SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Atitudine pozitiva, constructiva, spirit de echipa;
- Bune abilitati de ascultare si comunicare interpersonale;
- Studii superioare;
- Cunostinte de MS Word, Excel, Outlook si Internet Explorer;
- Disponibilitate deplasari
- Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Vei crea o experienta de cumparare exceptionala clientilor Ford si iti vei putea pune amprenta personala in intelegerea nevoilor, consilierea si comunicarea cu clientii, depasindu-le asteptarile si facandu-i sa isi doreasca sa revina si ei si prietenii lor.
Vei prospecta si dezvolta baza de clienti prin contacte si intalniri, vei conduce cele mai noi modele Ford.
Vei primi salariu fix si comisioane din vanzari foarte motivante, bonuri de masa plus alte beneficii intr-un mediu de lucru profesionist cu posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o echipa tanara si dinamica
Vei primi training-uri profesioniste in tehnicile de vanzare, negociere, produse Ford, experiente profesioniste in conducerea autovehiculelor si te vom sprijinii să progresezi și să te dezvolți zilnic, în cariera ta.
Iar ca sa descoperi experienta FORD te asteptam in showroomul FordPLUSAUTO ca sa vezi cele mai noi tehnologii auto si sa intrii in contact cu cei mai frumosi si buni consultanti auto, viitori colegi ai tai.

Plusauto este dealer autorizat Ford, Opel, Peugeot, Citroen si de masini Rulate avand 4 complexe integrate, showroom-service-piese de schimb auto, in Craiova, Slatina, DT Severin. Totodata Plusauto face parte din grupul de firme ARHI DESIGN, PLUSHOTEL, PLUSAQUA, PLUSASIG.
Datorita serviciilor extraordinare, a experientei echipei de vanzari si service, a produselor performante marca Ford s-a impus pe piata auto din intreaga Oltenie. Mediul de lucru este perfect pentru a oferii posibilitati de afirmare profesionala si personala, intr-un domeniu care creste si intr-o companie de mare prestigiu.
Vino si intra in marea familie Plusauto!
Cererile de angajare sunt asteptate pe adresa adrian.marasescu@plusauto.ro.
Publicat 2 Mart. 2024 Reactualizat 30 Mart. 2024 Expiră 1 Apr. 2024