Gratis

Consultant vanzari autovehicule comerciale Ford

SC BUSINESS DEVELOPMENT TEAM SRL

Candidatul Ideal

Business Development Team SRL este dealer și reparator autorizat pentru autovehicule marca Ford.

Competențe și abilități indispensabile:
  • Orientarea spre rezultate;
  • Atitudine de învingător;
  • Perseverență, persuasiune - putere de convingere;
  • Flexibilitate și seriozitate;
  • Rezistență la stress;
  • Responsabilitate, organizare;
  • Spirit de echipă.

Alte cerinte:
  • Absolvent de învățământ superior;
  • Experiența în vânzări de autovehicule minim 2 ani;
  • Posesor permis conducere cat. B cu vechime minim 2 ani;
  • Cunoștințe MS Office;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel conversational.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
  • Prospectarea continuă a zonei alocate cu scopul identificării clienților potențiali pentru vehiculele comerciale Ford;
  • Realizarea obiectivelor de vânzări, calitative și cantitative;
  • Respectarea procedurilor interne specifice.

Oferta:
Pachet salarial compus din salariu fix, comision și bonusuri corelate cu performanțele individuale și ale echipei;
Instruire și mediul de lucru la standarde Ford;
Oportunități de dezvoltare personală și profesională.

Adresa: Șos. Virtuții nr. 55-57, Sector 6, București (Podul Ciurel).

Business Development Team SRL este distribuitor și reparator autorizat Ford și Mazda
MISIUNEA BDT este să furnizeze produse de calitate superioară, performanță și servicii la cele mai ridicate standarde, satisfăcând deplin exigențele clienților noștri.
TELURILE majore care călăuzesc activitatea BDT sunt: - Obținerea satisfacției totale a clienților referitor la calitate, livrare, prețul și serviciile, precum și continua lor îmbunătățire; - Menținerea unui mediu de lucru care să aduca satisfacție personalului; - Competiția continuă care să asigure creșterea și prosperitatea atât a firmei cât și a angajaților.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024