Gratis

CONSULTANT TELESALES

Soho Ready S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

NEWS!!! Clientul nostru, companie multinationala isi mareste echipa pentru locatia din GILAU!
Suntem in cautare de colegi pentru postul de CONSULTANT TELESALES care sa ajute la crearea si dezvoltarea noului departament de telesales.

Ce ne dorim de la tine?
-ca tu sa fii o persoana punctuala si responsabila in tot ceea ce faci.
-ne plac oamenii care nu se satura sa vorbeasca la telefon si care sunt deschisi mereu sa primeasca feedback.
-pentru ca noi suntem o echipa sociabila, pozitiva si pasionata de ceea ce facem, ne dorim ca si tu sa fii la fel.
-sa detii cunostinte in utilizarea programelor MSOffice 365

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea tu?
-va trebui sa pui in aplicare cunostintele acumulate pe parcursul a minim 2 ani in domeniu
-vei contacta telefonic companiile din baza de date pentru a le prezenta serviciile oferite
-vei gestiona calendarul echipelor din teren si vei stabili intalniri pentru ei
-vei plasa si procesa comenzi in sistemul intern

Ce beneficii te așteaptă?
Stim cat de importanta este pentru tine siguranta economica si viata personala, tocmai de aceea iti oferim:
-contract de munca pe perioada nedeterminata de la inceput
-salariu fix + bonus de performanta
-program de Luni-Vineri-08:30h 17:30 cu pauza inclusă în program , asta iti va oferi posibilitatea sa te bucuri de fiecare dupa amiaza si weekend alaturi de familie si prieteni.
-iti decontam si transportul daca este cazul

Descrierea companiei

Recrutare si selectie de personal.

Experienta ne-a dovedit ca o companie isi poate imbunatati imaginea in baza modului in care decurge procesul de recrutare, incepand cu calitatea si claritatea anunturilor, contactatea candidatilor, programarea interviurilor si in final raspuns transmis catre candidati, indiferent ca este pozitiv sau negativ, toate acestea creaza o imagine mai buna atat in cadrul organizatiei si in afara ei. Valorile noastre sunt:

Onestitatea şi integritatea care ne caracterizeaza ca entitate si fara de care nu putem exista in relatia cu partenerii. Orientare spre nevoile clientului; Functionam pe principiul win-win: rezultatul unui serviciu trebuie sa fie un castig atat pentru partener cat si pentru noi. Dorim ca profesionalismul sa ne reprezinte in tot ceea ce facem, in activitatile de zi cu zi, in strategia pe termen lung si in abordarea fiecarui proiect.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024