Gratis

Consultant Suport ERP

HR Broker

Candidatul Ideal

Pentru clientul nostru, companie IT furnizoare de solutii si servicii informatice: sistem integrat de gestiune a afacerii de tip ERP&HCM, dezvoltare software si servicii de externalizare IT, recrutam Consultant Support ERP.
  • Absolvent al unei facultăți cu profil IT sau economic.
  • Absolvent Cibernetică și Informatică Economică reprezintă avantaj
  • Cunoștințe medii de contabilitate.
  • Experiență minimă de 1 an cu un sistem de tip ERP, HCM sau CRM și cunoștințe solide de lucru cu aceste sisteme.
  • Capacitate rapidă de asimilare a informațiilor noi și de adaptare la schimbările tehnologice sau procedurale.
  • Orientare către satisfacerea clientului și capacitatea de a menține un nivel înalt de satisfacție a acestora prin servicii excelente.
  • Abilități de organizare și gestionare a timpului în mod eficient pentru a prioritiza cerințele și a respecta termenele stabilite
  • Capacitatea de a fi atent la detalii și de a furniza soluții precise și de calitate.
  • Abilități excelente de comunicare, atât verbal, cât și în scris, pentru a interacționa eficient cu clienții și cu membrii echipei interne

Descrierea jobului

  • Oferirea de suport și soluții clienților privind aplicația informatică.
  • Analizarea cerințelor clienților și oferirea celor mai bune soluții pentru nevoile lor specifice.
  • Asigurarea suportului post-implementare în exploatarea aplicației informatică pentru a menține funcționalitatea optimă a sistemului.
  • Soluționarea cerințelor clienților de la preluare până la finalizare, urmărind soluționarea promptă a fiecărei solicitări și asigurarea satisfacției clienților.
  • Gestionarea activităților proprii și realizarea periodică a rapoartelor de activitate pentru a asigura o desfășurare eficientă și transparentă a muncii.

Beneficii:
  • Salariu motivant, cu bonusuri raportate la performanțe.
  • Tichete de masă.
  • Decontare transport
  • Mod de lucru hibrid;
  • Colaborare de lungă durată cu un angajator stabil pe piața muncii de 25 de ani.
  • Echipa tanara si foarte unita; team buildinguri periodice.

Prin transmiterea CV-ului, sunteți de acord ca HR Broker (Strategic Management Broker) să prelucreze datele dvs. cu caracter personal în scopul recrutării de personal. Potrivit legislației aplicabile, aveți dreptul de a ne solicita accesul la datele dvs. cu caracter personal, rectificarea, restricționarea, ștergerea și portabilitatea acestora, dreptul de a vă opune prelucrării, precum și dreptul de va retrage consimțământul (dacă prelucrarea se efectuează în baza acestui temei), trimițându-ne o cerere prin email. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de către HR Broker (Strategic Management Broker) puteți găsi pe site-ul HR Broker.

Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 7 Mai 2024