Gratis

Consultant Specialist Mediu

SEATBELT CONSULTING

Candidatul Ideal

Noi suntem Seatbelt. O companie înfiinţată în 2011 din dorinţa de a aduce domeniul de protecţia muncii și mediului într-o nouă eră.
Ne largim echipa de consultanți constant de 13 ani și suntem entuziaști să dezvoltăm împreună divizia de mediu!

Dacă ești o persoană organizată, cu experiență în activitatea de mediu de minim 2 ani, cu certificări în domeniul Ecologiei si Protecției Mediului, care lucrează bine în echipă și are energia să ducă lucrurile la bun sfârșit, ești candidatul ideal să faci parte din echipa SEATBELT CONSULTING.

Descrierea jobului

Ce vei face:

Vei asigura pentru clienții din portofoliul alocat :
- Efectuarea serviciilor de mediu și/sau consultanță de mediu, prin vizite regulate și activități de birou
- Întocmirea documentelor și a raportarilor de mediu
- Participa la controale efectuate de Garda de Mediu și alte autorități de Protecția mediului, conform solicitărilor clienților
- Pregătirea răspunsurilor și documentelor cerute în scris de Garda de mediu, APM si/sau AFM
- Studierea în permanență a legislației de profil pentru a putea oferi consultanță proactivă clienților

Cu ce te echipam și cum iți răsplatim rezultatele:

Pentru că TU vei contribui la succesul firmei, apreciem munca ta și îți oferim:
- Salariu în concordanță cu competențele tale și revizuit periodic
- Tichete de masă la valoarea de 40 lei/zi
- Asigurare medicală
- Laptop
- Smart Phone ( apeluri nelimitate și internet cât să poți citi și mesajele personale)
- Team Building-uri (nu odata la 5 ani ci anual). Ne distram dar și învățăm (cum să ne distrăm muncind)
- Multiple programe de dezvoltare profesională și personală
- Oportunitatea de dezvoltare compențe manageriale si dezvoltare divizie noua de business
- Mediu de lucru foarte plăcut și deschis

Suntem lideri de piață in domeniul serviciilor externe de prevenire și protecție (SSM&SU) cu extindere la nivel național și probabil cea mai tânără și numeroasă echipă :-) ​Misiunea echipei SEATBELT este să ajute angajații clienților noștri să ajungă în siguranță la cei dragi după o zi de muncă, iar pe manageri să evite pierderile.

Ne-am bucura să te avem alături de noi și să facem o lume mai sigură!
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024