Gratis

Consultant Relatii cu Clientii

CONFIDENTIAL - 5 poziții

Candidatul Ideal

  • Abilități excelente de comunicare, completate de capacitatea de soluționare a solicitărilor clienților;
  • Atitudine proactivă:
  • Orientare către client și către soluționarea nevoilor acestuia;
  • Abilități bune de operare PC (internet browser, editare text, tabele si baze de date), precum si capacitatea de a lucra cu mai multe programe simultan;
  • Cunoștințe ale unor limbi straine la cel putin nivel mediu si dorinta de perfectionare;
  • Experiența în domeniul vânzărilor constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Reprezintă interfața dintre client si companie;
  • Preluarea apelurilor/mail-urilor/mesajelor clienţilor, furnizând informaţii sau asistenţă;
  • Oferirea informaţiilor corecte într-o manieră profesionistă;
  • Răspunde de corectitudinea informațiilor furnizate către departamentele din firma si clienti;
  • Identifică nevoia fiecărui client și răspunde cererilor acestuia cu oferte din portofoliul companiei;
  • Promovarea imaginii companiei prin atitudine, cunoştinţe, orientare către client şi disponibilitate;
  • Participarea la întâlniri de afaceri cu clienții;
  • Dorința de dezvoltare și de implicare în afacere.
Beneficiile pe care le oferim:
  • Carieră pe termen lung: posibilitatea de dezvoltare profesională şi promovare în cadrul companiei;
  • Oferta de castiguri motivante si posibilitate de evolutie a acestora in functie de realizari
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tânără și ambițioasă, aflată într-o continuă expansiune;
  • Un birou in centrul orasului, un sistem de gestiune a clientilor intuitiv si facil de utilizat;
  • Training şi cursuri de specialitate gratuite;
  • Telefon mobil si calculator/laptop dedicat la birou.
Consideri că îndeplineşti aceste condiţii? Crezi că descrierea ţi se potriveşte? Atunci profită de şansa de a lucra alături de o echipă tânără, talentată şi profesionistă. Noi te vrem în echipa noastră!
Publicat 23 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Apr. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.