Gratis

Consultant Online Aplicatie Mobila

RA STUDIO BROTHERS S.R.L.
100 poziții

Candidatul Ideal

Amabil, politicos, respectuos.
Candidatul ideal trebuie sa detina societate proprie. (PFA, SRL, etc.)
Sa cunoasca piata videografiei si fotografiei.
Tineri energici si devotati.
Trebuie sa aiba conturi de instagra si Facebook ingrjite.

Descrierea jobului

Sa contacteze fotografi si cameramani pe retelele de socializare.
Sa le prezinte aplicatia si oferta companiei

Candidatul va primi 50% din incasarile.
Program flexibil.

Rastudiobrothers reprezinta brandul Stali, aplicatie mobila care ajuta fotografii si videografii sa gaseasca clientul mai usor, aceasta aplicatie este creata cu multa pasiune pentru ca toti sa se bucure de ea.

Scopul principal este ca cel care cauta un fotograf sau un cameraman sa poata cu usurinta accesa aceste servicii.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024