Consultant logistica vanzari masini noi SKODA / SEAT / CUPRA

COMPEXIT GRUP - Compexit Trading

Candidatul Ideal

Cerinte:

• Cunostinte foarte bune de MS Office: Excel, Word, Power Point
• Rezistenta la lucrul sub presiune si incadrare in termene limita
• Atentie distributiva, multitasking
• Capacitate de planificare si auto-organizare
• Abilitati de comunicare si invatare rapida
• Atentie la detalii si acuratete in lucru cu date/raportari

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Intocmirea si gestionare documente achizitii si livrare auto
• Evidenta cheltuielilor pe fiecare masina in parte
• Gestionare si intretinerea masini de stoc, drive test si showroom
• Intocmirea si gestionarea daunelor de transport
• Realizarea platilor necesare achizitie masini
• Arhivare documente

Beneficii:
• Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv tanar
• Bonusuri in functie de realizari
• Pachet de beneficii ce include si acces la servicii medicale
• Premii de sarbatori
• Training de specializare
• Evenimente interne

Compexit Trading este Dealer Autorizat Skoda oferind produse si servicii auto complete, leader pe piata clujeana.
Activitatea firmei este una complexa si cuprinde comercializare automobile, comercializare piese de schimb, servisare auto, mentenanta, buy-back si vanzari auto second hand.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024