Gratis

Consultant in informatica

Genius It Solutions S.R.L.
17 poziții

Candidatul Ideal

1. Student/a sau absolvent/a de studii medii si/sau superioare (profil tehnic si/sau economic);
2. Abilitati de comunicare, dinamism, creativitate si lucru in echipa.

Descrierea jobului

1. Implementarea la client, a unui sistem informatic;
2. Instruirea utilizatorilor.

SC Genius IT Solutions SRL, este unul din cei mai importanti furnizori de solutii IT personalizate, in special in sectorul medical romanesc.
SC Genius IT Solutions, s-a infiintat in anul 2013 si inca de la inceput s-a dedicat dezvoltarii si integrarii unor solutii IT&C perfect adaptate nevoilor clientilor. Astfel, in scurt timp s-a reusit dezvoltarea de solutii software de verticala, dar si de orizontala, integrabile, in functie de cerintele clientului.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024