Gratis

Consultant imobiliar - castiguri de la 1500€

RE/MAX Extreme
10 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană pasionată de industria imobiliară, motivată și gata să devină un antreprenor în domeniu. Candidatul ideal este proactiv, deschis la învățare continuă și dispus să își dezvolte propria sa afacere de succes. Abilitățile excelente de comunicare, determinarea și capacitatea de gestionare a timpului sunt esențiale pentru a reuși în echipa noastră dinamică. Dacă ești pregătit să îți construiești propriul drum în industria imobiliară, alătură-te echipei RE/MAX Extreme și începe să îți realizezi visele!

Descrierea jobului

Descriere Job:
În calitate de Consultant Imobiliar la RE/MAX Extreme, vei avea oportunitatea unică de a-ți dezvolta propria afacere în cadrul celei mai mari rețele de consultanți imobiliari din lume. Vei lucra într-un mediu dinamic și competitiv, în care vei putea să îți pui în aplicare abilitățile și să îți construiești cariera în industria imobiliară.

Responsabilități:
• Identificarea și contactarea clienților potențiali pentru a stabili relații și a înțelege nevoile lor imobiliare.
• Prezentarea și promovarea serviciilor RE/MAX către clienți vânzători, cumpărători și dezvoltatori.
• Gestionarea portofoliului personal de proprietăți și clienți într-un mod eficient și profesional.
• Participarea activă la întâlniri, evenimente și training-uri pentru a-ți dezvolta constant abilitățile și cunoștințele în domeniul imobiliar.
• Colaborarea cu colegii de echipă și cu alți specialiști în imobiliare pentru a găsi cele mai bune soluții pentru clienți.

Beneficii:
• Procent motivant de comision în funcție de performanța ta.
• Brand recunoscut la nivel național și internațional, care îți va aduce recunoaștere și credibilitate în piața imobiliară.
• Acces la instrumente și tehnologii de ultimă generație pentru a-ți optimiza activitatea și a-ți crește eficiența.
• Participare la evenimente și training-uri RE/MAX pentru a-ți dezvolta abilitățile și cunoștințele în domeniul imobiliar.
• Sprijin și suport din partea echipei RE/MAX Extreme în fiecare etapă a activității tale.
• Oportunitatea de a-ți construi propria afacere și de a-ți realiza visele într-un mediu profesional și stimulant.

Dacă ești pregătit să îți asumi provocarea și să îți construiești propriul drum în industria imobiliară, alătură-te echipei RE/MAX Extreme și începe călătoria ta către succesul profesional și personal!

RE/MAX Extreme este parte a celei mai mari rețele de consultanți imobiliari din lume, RE/MAX. Ne concentrăm pe oferirea serviciilor imobiliare de cea mai înaltă calitate, cu o echipă dinamică și experimentată.

Cu o cultură corporativă orientată către excelență și inovare, promovăm o abordare personalizată pentru fiecare client. Ne străduim să depășim așteptările și să obținem rezultate deosebite în fiecare tranzacție.

La RE/MAX Extreme, promovăm colaborarea și excelența, oferind membrilor noștri sprijinul și resursele necesare pentru a-și atinge obiectivele. Alătură-te echipei noastre și împreună vom realiza lucruri extraordinare în industria imobiliară!
Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Mai 2024