Gratis

Consultant fonduri nerambursabile

Goodwill Consulting
5 poziții

Candidatul Ideal

Alătură-te echipei noastre pe poziția de Consultant în Fonduri Nerambursabile!
Ești pasionat de accesarea și administrarea eficientă a fondurilor nerambursabile și vrei să ajuți la obținerea resurselor pentru diverse tipuri de proiecte? Căutăm un consultant talentat și orientat către rezultate pentru a se alătura echipei noastre și a oferi expertiză în atragerea și administrarea fondurilor nerambursabile.

Ce căutăm:
Experiență anterioară în consultanță pentru accesarea fondurilor nerambursabile.
Cunoștințe solide despre procedurile și cerințele pentru obținerea fondurilor nerambursabile (fonduri europene etc.).
Abilități remarcabile de comunicare, negociere și coordonare a proiectelor.
Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termenele limită.

Descrierea jobului

Ce vei face:
Identificarea oportunităților de finanțare disponibile pentru clienții noștri și analiza compatibilității cu nevoile acestora.
Redactarea și depunerea de proiecte, respectând cerințele și termenele specifice.
Furnizarea de consultanță și suport în gestionarea proiectelor finanțate, asigurând conformitatea cu regulamentele specifice.
Colaborare activă cu echipele clienților pentru a le ghida în procesul de implementare a proiectelor finanțate.

Ce oferim:
Oportunitatea de a lucra într-un domeniu dinamic și în continuă schimbare, contribuind la succesul proiectelor clienților noștri.
Posibilitatea de a beneficia de training-uri de specialitate.
Mediu de lucru dinamic și colaborativ, cu posibilități de dezvoltare profesională.

Goodwill Consulting este parte a unui grup internațional, cu prezență în România, Ungaria, Bulgaria și Croația. Din 2008, oferim soluții complete pentru accesarea fondurilor europene și dezvoltarea afacerilor. Am fost primii care au creat conceptul pachetelor de tip abonament pentru dezvoltarea afacerilor, oferind servicii complete și am continuat să ne dezvoltăm până în momentul de față. Acum putem să spunem cu încredere, că suntem cea mai mare companie din România care se ocupă cu consultanță pentru fonduri nerambursabile.

Dacă vrei să aduci mai multă strălucire în viața ta profesională și să te alături nouă, contactează-ne pe mail:

hr@gwconsulting.ro.
Goodwill grows, so do YOU!😄🌟

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024