Gratis

Consultant fonduri nerambursabile in Bistrita

SUCCESCONSULT S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Experiență anterioară în domeniul consultanței sau gestionării fondurilor nerambursabile - reprezinta un avantaj
Abilități excelente de comunicare și relaționare, cu capacitatea de a lucra eficient cu clienții și cu echipele interne.
Capacitatea de a lucra în mod independent și de a gestiona proiecte multiple simultan.
Excelente abilități de analiză și rezolvare a problemelor, cu o atenție deosebită la detalii și la respectarea termenelor limită.

Cum să aplici:

Dacă ești un profesionist dedicat, orientat spre rezultate și pasionat de a ajuta afacerile să-și atingă potențialul maxim prin accesarea de fonduri nerambursabile, te invităm să aplici pentru poziția de Consultant în Fonduri Nerambursabile la SUCCES CONSULT.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din eforturile noastre de a sprijini dezvoltarea și succesul afacerilor în comunitățile noastre locale și nationale.

Descrierea jobului

Ca si Consultant în Fonduri Nerambursabile, vei fi responsabil de furnizarea de consultanță strategică și asistență practică clienților noștri în procesul de identificare, aplicare și gestionare a fondurilor nerambursabile. Principalele tale responsabilități includ:
  • Analiza și evaluarea nevoilor clienților.
  • Asistență în aplicare.
  • Dezvoltarea de planuri de finanțare.
  • Gestionarea proiectelor.
  • Consultanță și suport continuu.

Pentru a completa partea salarială și pentru a motiva și recompensa angajații într-o firmă de consultanță în accesarea de fonduri nerambursabile, este important să oferim bonuri care să fie relevante, stimulative și care să reflecte nevoile și interesele angajaților.
Iată câteva variante pentru posibilele bonuri daca vei decide sa fii colegul nostru:
  • Bonusuri pe bază de performanță: Oferirea de bonusuri suplimentare în funcție de performanța individuală sau a echipei în obținerea și gestionarea cu succes a proiectelor de finanțare nerambursabilă. Aici discutam despre procente intre 1 si 10% din valoarea contractata de firma.
  • Bonuri legate de know-how pentru formare și dezvoltare profesională: cursuri, seminarii sau conferințe relevante pentru domeniul consultanței în accesarea de fonduri nerambursabile, pentru a încuraja dezvoltarea continuă a abilităților și cunoștințelor angajaților. Unele se vor face intern la nivelul echipei, altele extern prin diferiti colaboratori.
  • Beneficii pentru echilibrul vieții profesionale și personale: Oferirea de beneficii care să faciliteze echilibrul vieții profesionale și personale, cum ar fi zile libere suplimentare sau program flexibil.
  • Vouchere pentru mese: Oferirea de vouchere pentru mese la restaurante sau cafenele locale pentru a le oferi angajaților ocazia de a se bucura de experiențe culinare plăcute în timpul zilelor de nastere, sarbatori precum ( 8 Martie, inainte de sarbatorile Pscale, masa de Craciun cu echipa de la birou, etc...)
  • Cadouri personalizate: Oferirea de cadouri personalizate, cum ar fi obiecte de birou gravate sau accesorii tehnologice, pentru a le arăta angajaților aprecierea și recunoașterea pentru contribuția lor la succesul firmei.

Suntem pe piata de consultanta din 2018, insa echipa noastra este formata din specialisti cu peste 10 ani experineta in managementul depunerii si implementarii proiectelor din fonduri nerambursabile.

Lucram cu un grup de 4 companii pe care le-am nisat pe domenii speciifce de-a lungul timpului. Succesconsult - este compania care se ocupa de proiecte finantate din fonduri nerambursabile pentru IMM-uri Succes Consultanta - este compania care se ocupa de proiecte finantate din fonduri nerambursabile pentru autoritati publice centrale si locale. Consultanta de Succes - este compania care se ocupa de achizitii publice Empersoft-CRM - este compania care se ocupa de proiecte tehnice ( energie verde, digitalizare, constructii-montaj ) in cadrul careia avem contracte de colaborare cu diferite terte parti necesare a fi implicate in gestionarea unui proiect precum auditori energetici, instalatori acreditati, proiectanti, arhitecti, specialisiti IT, etc...

Mai multe informatii despre noi puteti sa gasiti pe pagina noastra de website: https://succes-consult.ro/ Pagina de facebook: https://www.facebook.com/FonduriEuropeneBistrita

De asemenea telefonic ca stau la dispozitie: 0749353485

O zi cu SUCCES! Cu stima, Alexandra Blindu

Director executiv

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 29 Apr. 2024