Gratis

Consultant fonduri europene

GORE VLTR AUTOINSPECT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii: reprezinta un bonus studii economice sau ingineresti
Experienta: reprezinta un bonus experienta in implementarea sau accesarea oricarui proiect finantat din fonduri europene sau nationale dar lipsa de experienta poate fi compensata prin seriozitate, abilitate si disponibilitate de a invata.

Calitati necesare:
  • Atentia la detalii
  • Capacitatea de organizare
  • Promptitudine in relationarea cu beneficiarii

Descrierea jobului

Sarcini si responsabilitati:
  • Contribuire la elaborara documentatiilor tehnico-economice necesare depunerilor de Cereri de Finantare/Plata
  • Contabilitatea primara pentru beneficiarii infiintati ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀in baza oug 44.
  • Preluare, scanare si arhivare a documentelor clientilor
  • Verificarea cererilor de plata/finantare
  • Mentinerea legaturii cu clientii si informarea acestora
Beneficii:
  • Program de lucru flexibil
  • Bonusare fara plafon superior functie de reusita proiectelor

Compania noastra ofera servicii integrate de consultanta pentru elaborarea si implementarea proiectelor finantate prin PS PAC si Tranzitie Justa
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024