Gratis

CONSULTANT FONDURI EUROPENE

THINKINSIDE S.R.L.

Candidatul Ideal

Recrutam consultant fonduri europene in cadrul departamentului de vanzari si consultanti fonduri europene in cadrul departamentelor de scriere/implementare proiecte, ca urmare a extinderii companiei.

Experienţă în consultanță pe fonduri nerambursabile cu proiecte scrise in cadrul unor programe cu fonduri nerambursabile este un avantaj, dar nu e obligatorie.
Consultantul in accesarea finantarilor nerambursabile ofera servicii integrate de consultanta pentru contractarea, scrierea si implementarea proiectelor finantate din instrumente structurale, fonduri guvernamentale si alte surse.

Descrierea jobului

- Contactarea clientilor si contractarea serviciilor de consultanta (pentru departamentul de vanzari)
- Scrierea si implementarea proiectelor (planurilor de afaceri) clientilor (pentru departamentele de scriere/implementare proiecte)
- Mentinerea legaturii cu clientii si informarea acestora cu privire la oportunitati de finantare
- Documentarea si analiza permanenta a solutiilor de finantare pentru potentialii beneficiari
- Evaluarea eligibilitatii clientilor, a ideilor de proiect si a cheltuielilor propuse

​Compania noastra ofera servicii integrate de consultanta pentru elaborarea si implementarea proiectelor finantate din instrumente structurale, fonduri guvernamentale si alte surse. Activitatea se va desfasura în Constanta, in zona centrala.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024