Gratis

Consultant fonduri europene

iApply Consulting
2 poziții

Candidatul Ideal

Consultantul in accesarea finantarilor nerambursabile ofera servicii integrate de consultanta pentru contractarea si implementarea proiectelor finantate din instrumente structurale, fonduri guvernamentale si alte surse.

Cerinte:

- Studii superioare finalizate sau în curs
- Competente si cunostinte in domeniul accesarii fondurilor nerambursabile
- Cunostinte de operare PC, in special: Excel, Word si PowerPoint
- Capacitate foarte buna de comunicare, relationare cu clientii si negociere
- Cunoasterea legislatiei în materie si a instructiunilor specifice aplicabile proiectelor europene
- Capacitatea de a respecta termene limita si de a lucra sub presiune
- Atentie la detalii, bun organizator, capacitate de analiza si sinteza, proactivitate
- Absolvirea unor cursuri precum: Manager de proiect, Expert achizitii publice, Formator, Expert accesare fonduri nerambursabile, Evaluator proiecte – constituie un avantaj.
-Absolvirea unei facultati cu profil economic, constituie un avantaj

Descrierea jobului

Principalele atributii
  • Contactarea clientilor si contractarea serviciilor de consultanta
  • Mentinerea legaturii cu clientii si informarea acestora cu privire la oportunitati de finantare
  • Documentarea si analiza permanenta a solutiilor de finantare pentru potentialii beneficiari
  • Evaluarea eligibilitatii clientilor, a ideilor de proiect si a cheltuielilor propuse

Beneficii:
  • Salariu motivant, cu posibilitatea de crestere in functie de performante;
  • Plan de stimulare corespunzător performanțelor personale și ale organizației;
  • Perfecționarea și specializarea la job prin derularea de proiecte complexe.
  • Bonusuri de performanța.
  • Lalptop de serviciu
  • Telefon de serviciu
  • Training-uri si Team-building-uri

iApply Consulting este o firmă de consultanță în afaceri cu peste 5 ani de experiență în accesarea de fonduri nerambursabile, consultanță în afaceri, marketing și promovare pentru organizații din diverse sectoare și industrii, atât în ​​sectorul privat, cât și în cel public. Oferim sprijin companiilor și organizațiilor pentru a respecta reglementările actuale, adăugând în același timp valoare parteneriatelor lor de afaceri. iApply Consulting oferă un standard consistent de servicii bazat pe capacități profesionale și cunoaștere aprofundată a industriilor și a tipologiilor de afaceri.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024