Gratis

Consultant financiar

GHOLISS G. CAMELIA
4 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Ce asteptam de la tine?
-Comunici usor si iti face placere sa cunosti oameni noi;
-Stii ca pentru a avea succes e nevoie de disciplina si perseverenta;
-Vrei sa castigi pe masura efortului tau;
-Stii ca, in vanzari, cheia succesului este sa pui clientul pe primul plan;

Descrierea jobului

Ce vei face la noi?
- Identifici potentiali clienti;
- Le evaluezi nevoile financiare si gasesti cele mai bune solutii pentru ei;
- Promovezi serviciile si produsele financiare ale companiei;
- Iti informezi permanent clientii despre toate noutatile financiare care i-ar putea interesa;
- Dezvolti permanent relatia cu clientii tai;
Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Mai 2024