Gratis

Consultant Financiar - Bucuresti

Residentialist by SVN Romania
5 poziții

Candidatul Ideal

Ne asteptăm să deții:
- Experientă in domeniul financiar, dar căutam și colegi noi fără experiență dispuși să muncească, sa învețe, să fie ambițioși și să își dorească să aibă succes
- Cunoștințe MS Office (Word, Excel)
- Atitudine proactivă orientată către clienți, fire analitică, abilități bune de comunicare și negociere
- Capacitate bună de organizare și prioritizare a sarcinilor
- Disponibilitate, seriozitate, integritate.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI
- Oferă consultanță financiară personalizată și soluții adaptate nevoilor și obiectivelor clienților noștri
- Monitorizează piața financiară și tendințele acesteia, pentru a oferi clienților informații actualizate și oferte competitive de creditare
- Consiliază clienții în ceea ce privește planificarea financiară și structurarea creditelor
- Construiește și menține relațiile cu clienții existenți și dezvoltă relații noi de afaceri.

BENEFICII
- Acces la know-how în cadrul companiei noastre
- Flexibilitate și productivitate prin dezvoltare tehnologică continuă
- Apartenența la un brand internațional și sprijin din partea întregului grup SVN Romania (Rezidențial, Terenuri, Soluții - Financiare, Creditare, Property Management, Evaluare, PR și Comunicare)
- Pachet atractiv.

La SVN Credit and Financial Solutions suntem dedicați să oferim servicii financiare de înaltă calitate, personalizate și inovatoare. Ne străduim să fim lideri în domeniul consultanței financiare, oferind clienților noștri soluții adaptate nevoilor și obiectivelor lor. Suntem o echipă tânără și dinamică, care îmbrățișează tehnologia și inovația pentru a crea experiențe excepționale pentru clienții noștri. Dacă ești un expert în domeniul financiar sau îți dorești să devii, dacă ești în căutarea unei noi provocări într-o companie dinamică, te invităm să te alături echipei noastre, pentru a crea împreună o diferență în lumea finanțelor!

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 30 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024