Gratis

Consultant Financiar: Brasov si Cluj-Napoca

ONEY FINANCES
2 poziții

Candidatul Ideal

Echipa Oney cauta coleg/a dornic/a sa invete si sa evolueze in mediul financiar pe pozitia de Consultant Financiar in orasele BRASOV SI CLUJ-NAPOCA
  • Vei lucra intr-un mediu dinamic si placut, vei interactiona direct cu clientii externi si departamentele interne in vederea desfasurarii activitatii operationale.
  • Esti potrivit/a pentru aceasta pozitie daca: Poti opera cu usurinta un PC si te descurci cu MS Office
  • Esti atent/a la detalii
  • Ai abilitati de comunicare, iti place sa lucrezi cu oameni intr-un mediu dinamic
  • Dovedesti initiativa si spirit de echipa.

Descrierea jobului

Probabil te intrebi care vor fi responsabilitatile?
  • Asiguri promovarea si vanzarea produselor si serviciilor noastre simple ( card de credit, credit de nevoi personale, credit de consum, asigurari si garantii extinse) catre clienti in magazinele Leroy Merlin
  • Semnezi contracte de finantare in locatie,verifici documentele aferente si te asiguri de corectitudinea informatiilor completate.
  • Abordezi proactiv clientii din locatii.

De ce Oney?
  • Te bucuri de:Un mediu de lucru multinational si multicultural cu oportunitati de dezvoltare
  • Colaborare intr-un mediu profesionist, cu o echipa de specialisti si manageri care asigura mentorat
  • Poti ajunge la venituri lunare de peste 5000 RON net, in functie de rezultatele lunare. ( venitul este format din salariu fix si cota procentuala din vanzari)
  • Te bazezi pe un contract ferm din partea companiei pe perioada nedeterminata
  • Pachet de beneficii competitiv:
  • Tichete de masa in valoare de 25 de lei,
  • bonus de performanta,
  • cadouri de sarbatori,
  • programe de dezvoltare profesionala si personala,
  • abonament medical in sistemul privat de sanatate.
  • bonus de 1500 RON NET la recomandarea unui prieten

Descrierea companiei

Oney Finance – o banca creata de oameni pentru oameni.

Povestea Oney a inceput in Franta in anul 1983, a crescut rapid si s-a extins la nivel global castigand increderea a milioane de oameni. In prezent, compania este activa in 5 tari ( Franta, Spania, Portugalia, Romania, Polonia ).

In Romania, ne acompaniem partenerii, Auchan, Leroy Merlin si ne sustinem cei peste 8 milioane de clienti, oferind solutii de finantare adaptate nevoilor si proiectelor fiecaruia. Colaboram cu cei mai mari finantatori din Romania ( BT, Credius, TBI si UniCredit).

La Oney suntem diferiti, suntem unici si punem oamenii in centrul deciziilor noastre.

Inainte de toate, punem pret pe angajatii nostri, pe clienti si pe impactul asupra societatii, si ne propunem sa fim schimbarea pe care dorim sa o vedem in jur.

Activam in domeniul serviciilor financiare, identificam nevoile clientilor nostri si le furnizam solutiile financiare potrivite, bazandu-ne pe pozitionarea noastra initiala pentru a dezvolta solutii inovatoare de plati si servicii financiare.

Prin valorile care ne reprezinta, incurajam entuziasmul si libertatea de a fi si de a actiona. Luam decizii bazate pe respect si reciprocitate, iar performantele sunt intotdeauna rasplatite. Dorim sa continuam sa generam crestere, sa ne imbunatatim agilitatea, inovatia si performantele. Doar asa ne putem indeplini misiunea: “Sa oferim tuturor liberate de a fi ei insisi si de a actiona”.

Fiecare coleg Oney joaca un rol important in realizarea obiectivelor companiei, de aceea avem nevoie de oameni pasionati, entuziasti, dornici de a actiona si de a accepta pana si cele mai dificile provocari.

Daca te regasesti in descrierea noastra, vino sa ne cunosti si sa faci parte din echipa Oney!

Mai multe informatii despre Oney in Romania pot fi gasite pe https://oney.ro/

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024