Gratis

Consultant Expert Accesare Fonduri Europene

Forum Proiect Invest SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Forum Proiect Invest SRL, 𝐟𝐢𝐫𝐦𝐚 de Consultanta în domeniul Fondurilor Europene cauta profesionisti talentati pentru a se alatura Echipei noastre dinamice in calitate de Expert / Consultant Fonduri Europene.
Daca ai o Experienta de peste 2 ani în Scrierea si Implementarea Proiectelor sau ai lucrat intr-o institutie Publica Evaluand si Monitorizand Proiecte, te invitam sa aplici pentru aceasta pozitie.
Ajungi la birou si iti deschizi laptopul. Primul email : '' Proiectul dvs a fost aprobat'' pui mana pe telefon si suni repede Clientul, sa ii spui vestea buna. Vocea lui se schimba pe masura ce aude vestea. Iti multumeste de mai multe ori ca l-ai ajutat sa obtina Finantarea, acum afacerea lui poate in sfarsit sa creasca asa cum si-a inchipuit. Asa arata munca unul Consultant Fonduri Europene in Echipa noastra. Noi, echipa Forum Proiect Invest am sustinut peste 400 de Clienti sa obtina Finantari de peste 400 mililoane de euro in ultimii 15 ani. Suntem in cautarea a doi colegi impreuna cu care sa transformam afacerile din Romania. Te invitam sa aplici la aceasta oportunitate de munca, doar daca:
  • Esti pasionat de domeniul business, antreprenoriat, dezvoltarea afacerilor;
  • Ai o diploma de Licenta intr-unul dintre domeniile: Economie, Juridic, Banking, Business, Inginerie;
  • Ai experienta generala de minim 5 ani si minimum 2 ani de munca intr-o firma de Consultanta sau in cadrul unei institutii Publice ce a gestionat Proiecte cu Fonduri Europene;
  • Iti place sa lucrezi cu cifre, documente si vrei un job analitic.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitatile tale in echipa noastra:
  • Vei construi impreuna cu Clientii dosarele de aplicare pentru Proiectele Eligibile;
  • Vei scrie Proiectele, conform unei Proceduri standard;
  • Vei depune si urmari Proiectele depuse de tine;
  • Vei comunica cu Clientii care iti sunt alocati, statusul dosarelor lor, de la creare pana la raspunsul final;
  • Vei oferi consultanta Clientilor despre cum sa isi construiasca Proiectul, pentru a fi cel mai avantajos pentru afacerea lor.

Beneficiile tale daca decidem ca vom lucra impreuna:
  • Nivel salarial net incepand de la 4000 Ron si poate ajunge peste 15000 lei in baza Bonusurilor incasate pentru fiecare Proiect, cu posibilitate de crestere, in functie de Expertiza pe care o ai.
  • La finalul fiecarei etape de realizare a Proiectelor, pana la Monitorizarea acestora, vei avea o schema de Bonusare bazata pe Rezultatele tale Calitative si Cantitative
  • Gratuit in fiecare zi la birou vei avea gustari, fructe proaspete si bauturi.
  • Vei lucra intr-un mediu Digitalizat, ca sa nu faci munca ''de chinez batran'' asa ca iti punem la dispozitie cele mai bune si rapide Aplicatii Software, sa iti faci treaba corect si repede
  • Ai program de munca flexibil, adaptat nevoilor tale.

Noi la Forum Proiect Invest stim ca fiecare persoana isi doreste ca munca ei sa fie valoroasa si apreciata. De aceea am creat un mediu de echipa in care fiecare dintre noi isi foloseste talentele, abilitatile si pasiunile ca sa construiasca o comunitate si o tara mai dezvoltata.
Vrei sa lucrezi intr-o astfel de echipa? Atunci te invitam sa aplici pentru job-ul nostru.

Transformam ideile in proiecte de succes!

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024