Gratis

Consultant ERP - Implementare si Suport

Dark Computer SRL

Candidatul Ideal

Ne marim echipa! Cautam colegi noi pentru departamentele de suport si implementare.

Ce cautam:

- sa ai cunostinte medii de contabilitate – sa intelegi evenimentele contabile, sa stii cum functioneaza conturile, sa poti citi o balanta;
- sa stii sa-ti organizezi timpul in mod eficient;
- sa ai abilitati de comunicare pentru ca vei interactiona in mod continuu cu clientii;
- sa-ti doresti sa inveti lucruri noi.

Nice to have dar nu este obligatoriu:

- experienta de lucru cu sistem ERP;
- experienta in contabilitate;
- experienta de lucru cu clientii.

Descrierea jobului

Ce vei face:

- vei analiza cerintele clientilor in scopul determinarii nevoilor specifice si vei elabora cerintele catre echipa de mentenanta/dezvoltare;
- vei instrui utilizatorii finali;
- vei acorda asistenta utilizatorilor, cu precadere pe zona financiar-contabila;
- vei testa functionalitatile dezvoltate de echipa de programatori;
- vei elabora documentele specifice activitatii de implementare;

Compania este situata in zona Pacii, sectorul 6, Bucuresti. Programul este de la 9 la 17, dar este foarte flexibil avand si posibilitatea de a lucra de acasa uneori.

Dupa 18 ani de experienta in dezvoltarea de aplicatii integrate, echipa Dark si-a fixat o strategie clara ‘’ Misiunea noastra este de a oferii solutii on-line de management capabile sa raspunda la orice provocare a mediului economic’’

AncoraPro, este o soluţie completă de informatizare tip ERP (Enterprise Resource Planing), independenta de domeniul de activitate al afacerii, marimea sau de extindere geografică. Aplicatia este foarte flexibila si poate fi adaptata la specificul activitatii fiecarui client in parte. Sunt dezvoltate functionalitati extinse privind gestiunea afacerilor indiferent de domeniul de activitate, realizand integrarea completa a tuturor informatiilor din cadrul unei organizatii. Eficienta solutiei consta in functionaltatile « centre de cost », « indicatori economici».
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024