Publicat 19 Mai 2019 | Reactualizat 18 Iun 2019 | Expiră 19 Iun 2019

Consultant economic suport & implementare SOFT 1 ERP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- studii superioare finalizate (studii economice, informatica economica/inginerie economica);
- cunostinte sisteme informatice gestiune, contabilitate ;
- cunostinte limba engleza (nivel mediu);
- persoana deschisa, cu abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
- atitudine pozitiva si orientata catre identificarea solutiilor;
- persoana proactiva si organizata;
- capacitate de sinteza, analiza, atentie la detalii;

Avantaje :

- cunostinte de operare si suport sisteme informatice de tip ERP (Enterprise Resource Planning)
- cunostinte contabilitate : principii de lucru, legislatie, etc
- cunostinte IT: baze de bate, SQL, Microsoft Office (Word, Excel, etc)

Descrierea jobului

Beneficii:

- salar de baza competitiv
- beneficii extra salariale (pachet servicii medicale, transport urban / metropolitan, posibilitate de home office, prime de vacanta, team building activities)
- alte beneficii extra salariale proportional cu vechimea in companie
- programe de training specifice si implicarea in proiecte de anvergura ce permit o dezvoltare profesionala multidisciplinara;

Responsabilitati:

- acordarea de suport si asistenta e-mail / telefon / remote desktop;
- configurarea si parametrizarea sistemului ERP conform specificatiilor clientului;
- scolarizare utilizatorilor sistemului ERP & asistenta in utilizare;
- implementarea functionalitatilor noi si dezvoltarea de rapoarte personalizate;

Descrierea companiei

ERP CONCEPT SOLUTIONS

Comercializeaza si implementeza solutii informatice de tip ERP (Enterprise Resource Planning) oferind clientilor sai un pachet complex de servicii de consultanta si dezvoltare.
Cu o experienta de 15 ani in domeniu, ECS activeaza cu preponderenta la nivel regional (judetele Cluj, Alba, Sibiu, Mures, Maramures, Salaj, Bihor) dar avem proiecte si in celelalte regiuni ale tarii .

Expirat
Consultant economic suport & implementare SOFT 1 ERP  -  ERP CONCEPT SOLUTIONS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles