Consultant Colectare Debite (Call Center) Bucuresti & Brasov

CREDITEXPRESS FINANCIAL SERVICES
10 poziții

Candidatul Ideal

Vino si tu in echipa noastra de specialisti in managementul creantelor!

Ce ne dorim
  • Sa fii o persoana deschisa, dornica sa invete si sa se dezvolte profesional
  • Sa comunici cu usurinta si sa te simti confortabil in conversatiile cu persoane necunoscute
  • Sa dai dovada de rabdare, perseverenta si de un bun autocontrol
  • Sa intelegi responsabilitatea implicata de un loc de munca
  • Sa fii disponibil sa lucrezi in ture alternative (dimineata si dupa-amiaza)

Descrierea jobului

Ce vei face
  • Vei administra portofolii de debite ale clientilor nostri cu scopul de a recupera cat mai eficient sumele restante.
  • Vei negocia telefonic cu restantierii achitarea datoriei, vei propune solutii de plata adaptate si ii vei consilia in vederea solutionarii rapide, pe cale amiabila, a situatiei restantei
  • Vei administra in platforma interna de colectare fiecare caz, folosind metode si tehnici specifice de recuperare
Ce oferim
  • Program de lucru de 6 sau 8 ore/zi, in ture, de luni pana vineri, in sistem hibrid (de la sediu si de acasa). Flexilitate sa te poti ocupa si de proiecte personale!
  • Salarizare competitiva. Salariu fix si bonusuri lunare de performanta!
  • Buget consistent de beneficii flexibile pe care il poti administra lunar oricum iti doresti si ai nevoie (poti alege tichete de masa, tichete de vacanta, pensii private, vouchere pentru cumparaturi si multe altele). Tu decizi ce anume si cand alegi!
  • Asigurare medicala la clinica privata de top. Avem grija de sanatatea angajatilor nostri!
  • Zile libere suplimentare la cresterea vechimii in companie. Mai mult timp pentru tine!
  • Zi libera de ziua de nastere. Sa petreci cum se cuvine!
  • Abonament Bookster. Incurajam lectura si dezvoltarea personala!
  • Evenimente speciale pentru angajati. Sa ne simtim bine impreuna!
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie internationala in continua crestere!

Descrierea companiei

Cine suntem

Grupul CREDITEXPRESS a fost fondat in, iar in prezent activeaza in 6 tari europene, oferind servicii financiare de management al creantelor, la inalte standarde de calitate. In ultimii ani am sprijinit peste 3000 de clienti sa-si concentreze eforturile pe dezvoltarea business-ului lor si mai putin managementul debitelor.

Ne recomanda serviciile definite prin eficienta si coerenta, experienta de peste 15 ani in Romania si parteneriatele stabile cu clienti de renume.

Hai sa ne cunosti!

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024